Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányas fájással nem engednének...

Hányas fájással nem engednének haza NST-ről? 38+3 hkm

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek a szokásos vizsgálatra (NST) és szeretném megkérdezni hányas fájásokkal tartanának bent a kórházban? Múltkor a max fájás (ezen a héten hétfőn) 43-as volt.

2018. febr. 10. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ùgy emlékszem 80-tól kezdödik a szülési fájdalom. A 40-en emlékeim szerint csak keményedés elöfájás...
2018. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem 60-nal úgy engedtek haza, hogy estére számíthatok a visszamenetelre. Végül rá három napra indítottak, 40+3 voltam akkor. :)
2018. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha rendszeres.
2018. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk ilyennel??? [link]
2018. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 80 -al nem engednek mar haza max osszepakolni a cuccaid de varnak vissza nagyon hamar.
2018. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem 50nel simán hazaengedték... Nem is volt gond. Aztán az utolson is volt h fel szaladt 60ig de az se volt semmi. Nem is jött a gyerek korábban.
2018. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A számokat senki nem nézi. Ugyanis az, hogy milyen számot mutat a tocométer, eléggé függ attól, hogy éppen a méh melyik részére sikerül felrakni, valamint attól, hogy mennyi zsír van a pocakon.

Van olyan, hogy valaki már rendesen vajúdik, mégse mutat a CTG egy darab fájást se, mert az illető mondjuk 150 kg. Sőt, olyan is van, hogy szám alapján erős fájásokat mutat, a nő meg nem is érzi, vagy max egy kis keményedésnek.

Az orvosok nem ez alapján döntik el, hogy vajúdsz-e vagy sem. Ha rendszeres fájásokat látnak a CTG-n, akkor megnézik a méhszájad, és az alapján döntik el, hogy bent kell-e tartani vagy sem.

Simán lehetnek rendszeres fájások 2.1.0.0.-ás méhszájnál is, azzal meg baromira felesleges egy először szülő nőt bent tartani a kórházban. És simán lehet valakinek 3-4 centi a méhszája fájások nélkül is...

2018. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És mondjuk 5. babával mennyi méhszájjal tartanak bent?
2018. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a héten mentem be a kórházba keményedessel. 100-ig ment fel a mutató, de mivel méhszáj 2111 volt, és mondtam hogy nem érzem vészesnek, baba szivhangja rendben volt, így haza távozhattam, mondván ha sűrűbben jön, és erősebbnek érzem, menjek. Hát nem erősödött, végülis elmúlt, és azóta is egyben vagyunk. 39. Hét.🙂
2018. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hasonló nstvel simán elengedtek, mert összevissza volt. Jósló volt egyébként.
2018. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!