Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki végig ugy érezte, hogy...

Aki végig ugy érezte, hogy hamarabb fog megszületni a babája annak hamarabb is született meg?

Figyelt kérdés
Nekem a doki azt mondta, hogy ha végig arra gondolok amit szeretnék , akkor az fog történni . Beszéljem meg a babámmal, hogy mikor és hogyan szülessen meg
2018. febr. 13. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Annó a kisfiammal szept. 1-jére voltam kiírva. Augusztusban minden nap úgy keltem-feküdtem hogy majd ma tuti megszülök, mert végig olyan érzésem volt, h hamarabb fog jönni. Ehhez képest 1 héttel még túl is léptem a terminust, szept. 7-én született a fiam.
2018. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én rettegtem a koraszüléstől. Már a terhesség elején megkerestem a legfelkészültebb pic osztályos kórházat és ott dogadtam orvost. Ennek ellenére a kiírt napon szültem.
2018. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Második babámnál úgy gondoltam korábban fog jönni, mert az első se volt bent a kiírt dátumig, korábban nyílt a méhszáj, meg azt olvastam 2. babák korábban jönnek. Szóval én tényleg úgy gondoltam 1-2 héttel korábban jön, ehhez képest 1 nappal a kiírt után bújt ki.
2018. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bnom mindig mondta, hogy szerinte hamarabb fog jonni, igy is lett. 37 heten szuletett.
2018. febr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindenki azt mondta, hogy korábban fog kibújni,sőt még én is azt gondoltam! Aztán 1 napot ráhúzott 😀
2018. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Július 9re voltam kiírva, majusban 3700 grammot tippelt, azt mondta valószínűleg júniusban szülök, 1-el kezdtem is nst-re járni. Júniusban szerettem/akartam volna szülni, de csak a második próbálkozós hónapban fogant meg. Szóval én nagyon-nagyon akartam, de ehhez képest 12 nappal hordtam túl, 4350 grammal született a fiam, természetes úton. Egyikőnk számítása se jött be.
2018. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én az anatómiai problémáim ismeretében számítottam koraszülésre, főként, hogy ikrekkel voltam terhes. Az viszont még rémálmaimban sem fordult elő, hogy ez a 20. héten lesz; de sajnos így történt...

Most egy babával az orvosommal a 36. hetet tűztük ki. Remélem, sikerül addig eljutnunk...

2018. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

HAHAHA!!!

2. gyerek, gondoltam úgyis előbb jön, a doki a 38. héten közölte, hogy ebből a napokban szülés lesz. 42. hét végén indították. :D

2018. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem a dokim ijesztgetett, hogy ha nem pihenek többet nem fogom kihúzni a kiírt dátumig. Sőt, valószínűleg amúgy sem. Ezzel a tudattal voltam végig, aztán 40+3-ra indított.
2018. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogy :D Mindenki előbb várta, szép nagy baba volt. Ráhúzott 4 napot:)
2018. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!