Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két napja egyáltalán nem...

Két napja egyáltalán nem érzem mozogni a babát. Baj lehet?

Figyelt kérdés
11 hetes voltam mikor először éreztem mozogni. Azóta minden nap rendszeresen mozgott. Most 13 hetes vagyok és 2 napja nem érzek semmit. Aggódom.

2018. febr. 13. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bélmozgás volt. De ha nem akkor is még annyi helye van, hogy simán úgy tud helyezkedni, hogy ne érezd.
2018. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
biztos nem belmozgas volt. Az első gyereknél is éreztem ezt
2018. febr. 13. 17:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

20. Héten is van amikor nem érzem pár napig.. Aztán megint beindult


Minden rendben van


Van még helye

2018. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem erre meg orvos is azt mondta h nem erezhetted a babát, de nem kötök bele úgyse hiszed el..


Sztem nem gond eleinte en se ereztem mindennap.(19hetesen valami volt aztan par naponta ereztem) csak a 21-22hettol ereztem mindennap!


35+3hkm

2018. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Ne aggódj, biztos nincs baj! Ilyenkor még el tud bújni, v pont úgy fordul, h nem érzed. Én is éreztem mindkettőt ilyen korán. Az elsőnél még elhittem a védőnőnek, h nem, még nem érezhetem, ez más lesz. De a másodiknál már nem hittem neki. Tudtam, h érzem. A dokim sem nézett hülyének, pont ezért uh-ozott meg, 15 hetesen, mert nekem is ez volt a problémám. De nem volt semmi baj. Akkor is mozgott, mikor vizsgált, a monitoron láttam, de érezni nem éreztem. Rá fél órára viszont igen.
2018. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Biztos, hogy 11 hetesen nem erezted. Bemagyarazod magadnak. Majd par het mulva. Kb. 2-3-4.
2018. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Kicsit megijedtem de mostmar megnyugodtam. Az eszem tudja hogy ilyen korán ez teljesen normális de nem tudtam lenyugodni. Kellet egy kis biztatás más kismamaktol.
2018. febr. 13. 20:35
 8/11 Norman Bates ***** válasza:
79%

11 hetes magzat az korulbelul 7 gramm, HET.

Biztos, hogy nem magzatmizgas volt, sot meg a 13. hetben is csak 23 gramm korul van.

Nem bantasbol, de csak gondold vegig es te is jozan paraszt esszel...

Majd 16-18. het korul lesz kb. buborek szeru erzes, rugasok meg egyertelmu mozgas meg meg kesobb.

2018. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30.héttől gond, ha nem mozognak, nekem azt mondták
2018. febr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most már ismét érzem. Ezután nem fogok aggódni ha pár napig nem mozog. 9 hetesen voltam először és utoljára ultrahangon és csak két hét múlva megyek újra. Szóval kicsit nyugtalan voltam.
2018. febr. 15. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!