Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja jóval kevesebbet...

Pár napja jóval kevesebbet érzem mozogni a picit. Ez meddig normális? Én magam is fáradtabbnak érzem magam, lehet ő is? Holnap megyek dokihoz.

Figyelt kérdés
22 hkm
2015. máj. 18. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár napja én is kevesebbet érzem mozogni. Ma voltam védőnőnél,szívhang rendben. Más anyukák is ott mondták hogy lustábbak a babáik. 24hkm
2015. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor mocorgott keveset amikor magas volt a vernyomasom. Akkor kerultem korhazba h beallitsak. Azota ujbol nagyon virgonc :)
2015. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is lustibb volt a hétvégén, mára kezd normális lenni az aktivitása. Valószínűleg a front miatt volt, szoktak rá így reagálni.

31 hkm

2015. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap volt nyugisabb! Idáig haránt fekvésben volt, de éjszaka tuti másképp fordult mert lent érzem és sokkal erősebben, nem is hagyott aludni! 😃 én is holnap megyek dokihoz.:)

Szerintem számít, hogy hogy fekszik, lehet azért érzed gyengébbnek.

21hkm

2015. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Huh, köszi, kicsit megnyugtattatok. Akkor lehet csak az időjárás. A vérnyomásom jó, szedem rá a gyógyszert, direkt mérem is, rendben van, gondoltam én is ilyesmire.

Remélem tényleg minden rendben lesz.

Köszi még egyszer lányok! :)

2015. máj. 18. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!