Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet enni terhesen házikolbás...

Lehet enni terhesen házikolbászt, ami még nyers, egy pár falatot?

Figyelt kérdés
Annyira kívánnám, most vettem, és csak az ízéért ennék pár falatot, a többit kiszárítom, é utána esszük. Vagy megsütjük ételbe. Vagy várjam meg, míg kiszárad? Mit javasoltok?
2018. febr. 13. 18:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Azt már régen nem ettem, de meg is kívántam, köszi. :D

Pirítóssal..hmm. Erre még sokat kell várni. Sok mindenről le kell mondani, de a babáért megéri.

2018. febr. 13. 20:11
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is megkívántam a kolbászt, ettem is belőle. Még a ouha, frissből is. Nem lett bajom:)
2018. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
4 hónapos a kisfiam és jókat mosolyogtam a válaszokon. Én a sonkás tukortojasert voltam megorulve. Mikor hazajöttünk a korhazbol és elaludt a babám ledoltem én is egy kicsit. Azzal ébresztett a férjem, hogy kész a tojás :)
2018. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én eszek házikolbászt, camambertet, füstölt bacont is, mert imádom őket.
2018. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem hogy most kisfiam lesz, teljesen más a terhességem is, mint a lányomnál volt. Csípőset ennék erőssel, savanyú gyümölcsöket, "pasis kajákat" kívánok. Kislányomnál is éreztem hogy lány, amikor reggel 6-kor a tábla boci csoki elfogyott, úgy rá voltam éhezve. Akkor az édességeket kívántam. Ez csak az én megfigyelésem, nem tudom , bejön -e.
2018. febr. 13. 23:00
 16/19 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél nem ettem ilyeneket.

Mindentől óvtam magam és a babát.

Most, néha eszek füstölt kolbászt, mert megkívánom. A doki szerint, ha jól ki van füstölve, akkor az nem nyers.

2018. febr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mikor a kisfiamat vártam akkor én is "pasis" kajákat kívántam, sült kolbászt, hamburgert, hagymás ételeket. Most kislánnyal vagyok várandós, és most a túró rudira vagyok rákattanva, meg a lekváros dolgokra (fánk, palacsinta, linzer).
2018. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyok, voltam én is. Rengeteg túrógombóc, eper, csoki, és kakaó fogyott amikor a lányommal voltam terhes. :) És grízes tészta, meg alma, amiért soha nem ugráltam. Most meg kolbászt ettem sütve, mustárral, sajttal paprikával, kiflivel. :) Minden szendvicsemben van csípős pirosarany, és minden lefekvéskor 2-3 narancs levét kifacsarom, és megiszom. Tuti fiú lesz, érzem. Lányomnál is működött a megérzésem, kíváncsi leszek, most is bejön -e.
2018. febr. 14. 21:33
 19/19 anonim válasza:
NEM
2018. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!