Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is sok a 'téves'...

Nektek is sok a 'téves' riasztás pisilés terén?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok. Sokszor érzem úgy, hogy rögtön bepisilek, de ha ráülök a wc-re, akkor semmi...
2018. febr. 13. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire sokszor? Nálam az, hogy nagyon sűrűn érzek pisilési ingert de vagy egyáltalán nem jött vagy csak pár csepp, húgyúti fertőzésre utalt. (Nem csípett, ez volt az egyetlen tünet rá, de ez tényleg nagyon sűrűn, fél óránként)
2018. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem vészes, kb. 1,5- 2 óránként; de van, hogy pisilés után is az inger megmarad.
2018. febr. 13. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő szokott nézni vizeletet? A biztonság kedvéért én elmennék hozzá valamelyik nap, ha igen.
2018. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhesség elejétől volt ,hogy 10 percenként mentem pisilni . Sőt most igy a vége felé közeledve ez egyre sűrűbb és az elején nem is nagyon akartam emiatt kimozdulni. Nálam mindent rendben találtak ..
2018. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen nincs...


De olyan van, hogy épp pisilni voltam 15 perce és azt érzem, hogy nagyon kell megint..de persze már nincs alkalom elmenni, és simán elmúlik..mintha helyezkedne a baba, és mégsem kellene annyira, mint gondoltam..persze 1 őra múlva már nagyon kell..

;)

Azóta is így

21+3

2018. febr. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. Vagyok..

Vizelettel monden ok..( mindenhol mindig nézik)

Nem felfázva vagyok én sem

2018. febr. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is negatív minden.
2018. febr. 14. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!