Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek nyomta vagy nyomja a...

Kinek nyomta vagy nyomja a vizholyagjat a baba es nem erzitek es odapisiltek kicsit?

Figyelt kérdés
letezik nalam ez lehet hogy miutan pisilek , par perc utan mondjuk 10-15 percre megint pici jon ,es azt mar nem erzem .. 24 hetben vagyok

2017. okt. 7. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
vízhólyag a sarkamon van...
2017. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a húgyhólyag. (A húgy nem csúnya szó,ez a neve,nyugodtan leírhatod.)
2017. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A vizholyag tényleg viccesen hangzott😂😂😂de a kérdésedre vissza térve én nèha ugy èrzem hogy azon csücsül😂😂
2017. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

😂 😂 😂

Vízhólyag... Az is gáz, hogy te 24hetesen "odapisilsz", azèrt mèg nem akkora az a gyerek, hogy csak úgy elereszd a hűtővizet!

2017. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jajjjj de nevetem en is! 😂😝🤣

Egyebkent lehet olyan hogy nyomja a hugyholyagot. De nem artam valami gatizom, meg ilyen jellegu erosito torna.

2017. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Vizholyag ...

Es ezek szulnek ??? Nevelik a jovo generaciojat ????

2017. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagy ritkán előfordult már velem, hogy tele volt a hólyagom és tüsszentettem, pici vizelet becsorgott a bugyimba. De én ezt észrevettem. És 24. hétnél később történt ilyesmi.


Én a helyedben jelezném ezt a nőgyógyásznak.

2017. okt. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hugyholyagot akartam irni :D bocsanat , csak a telefonom atirta :) nem vettem eszre
2017. okt. 8. 11:13
 9/12 anonim válasza:
Sajnos az utóbbi hetekben mosogattam épp és megrémülve vettem észre, hogy lassan csordogál ott lenn pedig nem kellett túlzottan pisilni. Azóta többször előfordult, nem tudom olyankor visszatartani, hisz nem is érzem hogy kéne menni. 31 hetes vagyok most. És már van egy gyerekem úgyhogy szerintem ezzel a második terhességgel nagyon meggyengült az izomzat ott lenn.. :-(
2017. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Magzatvíz folyt akkor !! 26 hétre megszületett !
2017. dec. 26. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!