Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, és az...

6 hetes terhes vagyok, és az elmúlt 1 hétben annyit eszek, mint soha.63 kg voltam, de már 66 kg vagyok. Mit csináljak, hogy ne hízzak annyit, de a babámnak ne is ártsak? !

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj olyan ételeket enni,amikben kevés a szénhidrát,egyél sok zöldséget,húst salátával,felvágottakat,tejtermékeket és kerüld a cukrozott üditőket,cukros péksüteményeket,fehér kenyeret,mert egy hét alatt ennyit hízni nagyon sok.3 kilót kb. a 15-16. hétig normális hízni,bár alkat kérdése.
2008. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elején én is ilyen sokat híztam, mert állandóan ettem. Próbáltam sok-sok gyümölcsöt, joghurtot enni.

Aztán megállt a hízás, most már stagnál a súlyom hetek óta.

A 20.hétig híztam 8 kilót, azóta meg még 3-at, most vagyok 34 hetes.

Gratula a babához!

2008. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.1. válaszoló: A helyzet az, hogy az almától+a salátától nagyon felpuffadok.:-(ezek mellőzve vannak az étrendemből.De köszönöm a tanácsot!:-))


2. válaszoló: Köszönöm a választ és a gratulációt!! Remélem nekem is megáll a hízás és ez a nagy étvágy!

2008. okt. 27. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:

És ha csak keveset ennél, de azt többször? Jól rágd meg, lassan egyél, így kevesebb is elég.

És ne nassolj, ha rádjön, egyél gyümit.

Egyébként szerencsés vagy, az étvágy szerintem sokkal jobb, mit az állandó rosszullét :)

2008. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam! Vettem is abonettet! meg igyekeztem olyasmit rágcsálni, ami nem olyan hizlaló! Aztán nekem a 7. héten már kezdődtek a rosszullétek, ill. csak akkor, és mindjárt csökkent az étvágyam is!
2008. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!