Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van is olyan kismami, aki...

Van is olyan kismami, aki túlsúlyos volt, mégsem volt terhességi diabétesze?

Figyelt kérdés
Ettől is félek, bár egyébként nem szokott magas lenni a cukrom. Aztán a bántásoktól is félek, orvosnál, védőnőnél, meg ha majd mérlegre kell állnom. Nem zabálok, szeretem a hasam ezt aláírom, de egyszerűen ilyen fajta vagyok, nem tudok mit tenni. Most mindenképp visszafogom a kajázást, kb 4 hét múlva megyek védőnőhöz. Tudom inkább előtte kellett volna, csináltam is, de nem gondoltam, hogy a második hónapban sikerül is a pici 😊 most ez a legnagyobb aggodalmam, mert jócskán túlsúlyos vagyok, 175 cm és 102 kg 😢😢
2018. febr. 14. 14:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90 kg körül estem teherbe mindkétszer. Egyszer sem volt gond a vércukrommal. Igaz, meg is válogattam hogy mit és mennyit eszek, összesen 7-8 kg-ot híztam a gyerekekkel. Nincs összefüggés az indulási túlsúly meg a diabétesz között.
2018. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Elsőnél 89kgval kezdtem, másodiknál 97kgval. Egyiknél sem lettem cukros...

Azonban a tervezést úgy kezdtem, hogy 17 majd 8kgt fogytam a project kezdete előtt, teljes labor.

Nincs ilyen, hogy kövér alkat. Talán rossz módszerrel próbálkoztál vagy nem voltál kitartó.

Semmi gond, a lényeg, hogy már most oda tudsz figyelni, túlsúlyosan jellemző, hogy minimális hízás történik a terhesség végéig. Utána hagyj idöt magadnak regenerálódni (kb fél-egy évet) aztán mehet az edzés.


Most pedig egy eseménytelen, boldoghogy babavárás következzék :)

2018. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
94-el kezdtem, 98al mentem szülni a 160cm-m mellé. Én sem zabáltam össze mindent, egyszerűen a kezeletlen pm alulműködésem miatt dagadtam fel ekkorára sajnos... teszem hozzá, még mindig nem sikerült beállítani, lassan 4 éve...
2018. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!