Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4 napos kismamák hogy...

5+4 napos kismamák hogy vagytok? Ki mikor megy dokihoz? Esetleg tünetek vannak már?

Figyelt kérdés

#terhesség #pozitív teszt #6 hetes #5. hét #9 hónap #2018 as babák #oktoberi babák
2018. febr. 14. 23:29
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Nagyszerűen:) cicim nagyon érzékeny éjjel vagy 2x felkeltem arra hogy hozzáértem.. 😁 meg fájdogál a hasam,nem görcsöl csak ez a meg fog jönni érzés :) nagyon várom már az uh-t :)hányinger nincs :)Neked van vmi tünet? Kell szedned progit?-
2018. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Sajnálom utolsó előtti! Most biztosan minden rendben lesz. Én vagyok, aki tegnap volt UH-n:). Nekem semmi tünetem nincs az ég világon. Ha nem tudnám, hogy terhes vagyok nem is jönnék rá, remélem ez nem baj. Mondjuk a kislányomnál is ez volt, ott talán kicsit “nyomott” a hasam. Többiek:)? Kérdező:)?
2018. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Sziasztok . Em 4+3 vagyok. Hétfőn megyek orvoshoz. Előbb volt időpontom mint pozitív tesztem. Hétfőn mentem volna elkezdeni a vizsgálatokat 😊
2018. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Kedves 22 es mi az hogy nyomott a hasad?
2018. febr. 16. 22:20
 25/36 anonim ***** válasza:
Olyan érzésem volt mindig, mintha meg akarna jönni, de mégis más volt. Nem tudom sajnos jobban megfogalmazni😕.
2018. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

11-es vagyok,

Én ma gondolkodtam el azon, hogy a párom fogja-e bírni a legalább 8 hónapon át tartó hisztimet. 😀

Derekam iszonyatosan fáj, és bár nem vagyok egyáltalán egy nagy mellbőséggel rendelkező, érzem, hogy van ott valami. Nagyon fáj. 😪

Alig bírom nyitvatartani a szememet.

Ezen kívül minden a legnagyobb rendben.

Mindenkinek nagyon boldog baba várást! 😊

2018. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 Sofia1234 ***** válasza:
Csajok én holnap megyek a dokihoz, már alig várom. Tünetem semmi csak a mell érzékenység. De az nagyon, aludni is alig tudok miattuk. Főleg ha véletlenül hasra fordulok akkor van jajgatás.. a hiszti nálam is megvan sőt párom már jelezte is hogy hisztisebb vagyok a megszokottnál 😊
2018. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
60%
Sziasztok. Sofia,hogy vagy,mi volt? Én is tegnap voltam 6+4-en ultrahangon. Szivhang volt és 6 mm a babó. Még mindig rémes hányingerrel és éhsggel küzdök
2018. febr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Sofia1234 ***** válasza:
60%
Minden rendben van,azt mondta a doki. Ő úgy számolta hogy ma vagyok 7hetes. 8 mm a babóca és volt szivhang mikor meghallottam könnyek szöktek a szemembe 😊😊 hála istennek nekem még semmi olyan rossz tünetem nincs, mellfájdalom maradt plusz tele vagyok gázzal 😀😀😀
2018. febr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Most nézem Betti, hogy Te tetted fel a vérzős kérdést! Mizujs Veled? Hogy vagy?
2018. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!