Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pesterzsébeten Dr. Horváth...

Pesterzsébeten Dr. Horváth Miklós milyen orvos?

Figyelt kérdés
Eddig csupa rosszat hallottam róla.Jár valaki rajtam kívül hozzá?
2008. okt. 27. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem nincs jó tapasztalatom. Öreg és fura. Amikor terhes lettem és elkezdtem vérezni közölte hogy a 3+tesztet csak produkálta a szervezetem, a 14mm-es nykh menzi előtti és biztos csak késői menstruációm van. Hát akkor mentem be az ambulanciára ahol rögtön felvettek, bent feküdtem 3 napot a Nőgyógyászati Klinikán vetéléssel, a méhenkívülit kizárták...stb. Szóval ez az én tapasztalatom. Azóta sem voltam nála és soha nem is fogok!

De biztos van akinek bevált.

2008. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ. egyre jobban azt érzem,hogy orvost kéne váltanom. Nagyon jól fogalmaztál, öreg és fura.
2008. okt. 28. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen tapasztalatod volt eddig?

Előző válaszoló

2008. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig? Hogy nem lehet tőle semmit megkérdezni, kezembe nyomja az uh beutalót és viszontlátásra. Kezd már elegem lenni belőle, dokit kéne váltanom, még így az elején.
2008. okt. 30. 08:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp válts dokit! Legalább is én ezt javaslom! Amint írtam, talán elkerülhető lett volna a vetélésem ha egy kicsit odafigyel rám és nem mond hülyeséget!

Előző válaszoló(k).

2008. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rozsnyói József válasza:

Történt:1982 dec.14.én.A Doki bepiálva,feleségem a szülőágyon,nővérke próbálja magáhoztéríteni,de nem megy,nővérke telefonál Dr Cséplinek,válasz soká ér be mert messze van a Délpestitől.Doki felkel odamegy a nejemhez,Két bordatörés közepette kinyomja a gyerekemet a nejemből!!!A,késöbbiek:gyerekemet eklampsiás rohamokkal kezelik 4.éves koráig,hirtelen lebénul az eggyik oldala!!

Eredmény tyúktojás nagyságú heangióma a szűrke állományában!!!további:Agymütét!Kérdés attól aki műtötte,Válasz Szülésnél kaphatott egy kissebb agyvérzést,amiből ez kialakult!!Azóta Szellemi fogyatékos,Bal oldala lemaradt a fejlődésben.Halmozottan sérűlt!100%-os rokkant!Epilepsiás! Rajta kívül 4 lányom van,mindegyik más orvosnál született,egészségesek!De erre ráment a lakásunk,A házasságom és a családom,Ja meg az életem és az elmém!!!Most utoljára A gyámügyi hivatal a délpesti pszihiátriáról Eldugta egy Csákánydoroszlói fogyatékosok otthonába a tudomásom nélkül.Kérdésemre hogy hól van?nem voltak hajlandóak Közölni!!!Tisztelettel virgo0909@ freemail.hu

2011. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!