Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ezt érzem?

Normális, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés
Mióta megszületett a kislányunk a Férjemmel nagyon vágytunk még egy babára, de nagyon kicsi korkülönbséget nem akartunk, 14 hónapos volt a kislányunk, amikor elkezdtünk próbálkozni, első hónapban sikerült is, most vagyok 7 hetes terhes. Erre vágytam mióta megszületett a “nagy”, de most megijedtem. Sokat olvastam ekkora korkülönbségről, de mégis annyi kérdés merült fel. Milyen lesz a terhesség, bírni fogom-e?! Félre ne értsétek, nem bántam meg, csak kicsit bepánikoltam. Járt már más is így?

#baba #terhesség #2 év korkülönbség
2018. febr. 16. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi az első előtt 6 évig próbálkoztunk, mégis megijedtem, amikor pozitív lett a teszt, nem voltam biztos, hogy akarom. Aztán persze már másnap szerelmes voltam az egészbe... 😄 Nyilván ijesztő, hiszen összeszoktatok hármasban és hirtelen jön majd egy újabb kisbaba, de ne izgulj, nem lesz gond, ugyanúgy bele fog simulni az életetekbe ő is, mint a “nagy”. 😊 Ő meg annyira nem pici már, meg fogja érteni, h vigyázni kell a pocakodra, tuti bújni is fog majd hozzá. Gratulálok!
2018. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!