Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki aki antidepress...

Van itt valaki aki antidepresszánst szedett az első trimeszterben?

Figyelt kérdés

Lett valami baja a babának?

Terhesseget tervezünk cipralexet és mizapint szedek. Köszönöm



2018. febr. 16. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Én is szedek antidepresszánst, és nem merném terhesség alatt alkalmazni, az orvosom sem ajánlotta, kockázatos.

Ezek komoly gyógyszerek, nem mérgezném vele a gyermekemet.

Nem is fogok szülni emiatt, nem bírnék azzal a gondolattal együtt élni, hogy fogyatékos gyermekem lesz.

2018. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Istenem előző,nem lenne fogyatékos a gyereked.Az egy dolog,hogy nem akarsz szülni,de ne ezt használd már kifogásként.


Kérdező: A barátnőm cipralexet szedet,mind két alkalommal egészséges babákat szült.Vannak olyan gyógyszerek amik nem ajánlottak terhesség alatt mert iszonyat minimális mennyiségben lehet magzatkárosító hatásuk,de mindegyikre van alternatíva.Aki nem hiszi,beszéljen egy genetikussal.

2018. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

1-es vagyok.

Nem kifogás ez, kedves második, csak komolyan veszem a dolgokat.

Nem tudhatod, hogy később mi derül ki a barátnőd gyerekeiről, milyen problémát okozhat a gyógyszer!

Ezt senki nem tudhatja, mondom ezt úgy, hogy anyukám is “ártalmatlan” gyógyszert szedett, mégis bajt okozott nálam, amire évekkel később derült fény!

Egészségesnek mondtak évekig...

Jobb lenne, ha nem alkotnál olyanról véleményt, amihez nem értesz.

A pszichiáteremnek jobban hiszek, és az én esetem is tanulságos!

2018. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Mizapin-rivotrol kombóval horddtam ki a lányom. Semmi testi, szellemi stb baja nincsen. 5 éves.
2018. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

Mielőtt egy tiszta lappal érkező emberi lényért valaki felelősséget vállal, miért nem teszi rendbe a saját fejét?? Nem bírom felfogni a pánikbeteg és depressziós, gyógyszerfüggő anyukákat. Azt hiszitek egy kicsivel is jobb lesz ha ordít a gyerek és helyt kell majd állni ejjel-nappal? Hogy képzelitek el, hogy képesek vagytok egy boldog és érzelmileg kiegyensúlyozott környezetet biztosítani nekik?


Esküszöm így gyereket vállalni fél fokkal sem kisebb felelőtlenség, mint vályogkunyhóba fűtés nélkül. Az egyik meleget nem tud adni, a másik érzelmi biztonságot és egészséges gyerekkori.

2018. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5-ös!

Miből gondolod, hogy egy gyógyszerezett ember nem képes a szeretetre, felelősségre. Akkor okoskodj, ha jártál ilyen cipőben. A kérdező sem tűnik pszichopata őrjöngő elmebetegnek, szóval vegyél vissza kérlek.

2018. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Képzeld csak jártam ilyen cipőben, ugyanis nekem volt pánikbeteg édesanyám. Nem kétlem, hogy szeretett és azt sem, hogy a tőle telhető felelősséggel nevelt.


Sajnos ez nem változtat azon, hogy egy pánikbeteg és depressziós ember gyerekének lenni SZAR.


Próbáld majd ki egy kovetkezo életben, éd azután nyugtatgasd magadat és másokat azzal, hogy a csoda szereteteddel mire mész. Semmire. Nem kell ahhoz szociopatának lenni, hogy kárt okozz a gyerekeidnek.


Az egészben a legrosszabb az, hogy ez nem egy genetikai defekt vagy egy bakteriális fertőzés. A fejetekben van a gond, csak ahelyett, hogy gyerekvállalás előtt megoldanátok, ti inkább éveken keresztül gyógyszereken éltek és GYIK-en kérdezgetitek, hogy ez vajon mennyire gáz.

2018. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!