Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyolcadik napja szedem az...

Nyolcadik napja szedem az antidepresszánst a Citagent és az első napokban eufóriás jókedvem is volt, míg tegnap és most nincs annyira jó kedvem és az étvágyam sem annyira megfelelő. Megijedtem picit. SOS. Szerintetek mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

2017. máj. 9. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis a hangulatod es a tuneteid valtozasa a gyogyszer szedesenek megkezdese utan par hetig. Ugy a 2. 3. het kornyken foleg.

1 honapon belul azert be szokott allni. Gondolom teged is visszarendelt az orvosod kontrollra.

Ha esetleg nagyon rosszul lennel kozben (tulsagosan felerosodnek a tuneteid, vagy barmi olyan van amit nem tudsz kezelni) akkor hivd fel az orvosod vagy menj vissza a rendelesre, es beszelj vele, lehet modositani kell az adagolason vagy valami.

2017. máj. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, sok a front is mostanában, azt is érzi az ember rosszabbul alszik..
2017. máj. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem vált be, olyan szinten elálmosított, hogy többször haza jöttem a munkából mert nem bírtam ébren maradni.
2017. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon enyhe Cipralexet szedtem, nekem az bevált!

Nem lehet lecserélni esetleg..? De az első hetekben ez normális ám egy ilyen gyógyszernél! Az az eufória annak volt szerintem köszönhető hogy érezted van megoldás..nem?:)

Amúgy mozogj sokat nekem azt javasolta!!

Jobbulást, tíz éve nem jött vissza nálam a depi!

2017. máj. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!