Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19napja kesik a mestruaciom...

19napja kesik a mestruaciom eltem nemi eletet a termekeny idoszakban de anti biotikumot is szedtem, sok stressz is ert szerintetek terhesseg vagy siman csak kimarad a mestruaciom?

Figyelt kérdés
rendszeres ciklusom volt eddig 31-napos.a nemvart mestruacio napjan teszteltem negativat. az utobbi napokban reggelente emelygek a cicim not es kicsit faj is es az etvagyam is megjott, eleg turelmetlen vagyok es faradekony :) remel nincs semmi bajom csak egy kis eletet hordok a szivem alatt

2018. febr. 16. 14:42
 1/4 VeDi84 ***** válasza:
100%
És azóta nem teszteltél??? Javasolnám megismételni. Attól, hogy a nemvárt napon negatív volt a teszt meg semmit sem jelent.
2018. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is tesztelnék még egyet.
2018. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

19 napja késik és nem teszteltél azóta? Miért nem?

Mellesleg nem látunk beléd, nem tudjuk, hogy terhes vagy-e. Csinálj tesztet. Ha negatív, akkor tuti nem vagy terhes. Ennyi késés után már bármilyen tesztnek bármilyen napszakban ki kéne mutatnia terhességet.

2018. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

teszteltem ma

negtiv lett! :(

2018. febr. 17. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!