Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok, az a...

30 hetes kismama vagyok, az a probléma hogy a mai nap letört a fogambol egy kis darab, Kalcium tablettát lehet szedni?

Figyelt kérdés
a fogorvos megcsinálta, de nem mondta hogy kellene kalciumot szedni, edig ennek hiánya miatt lehetett...
2008. okt. 27. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Igen lehet, a baba elveszi ami neki kell, de pl az elevitben van minden jó, calcium is! De ha gázos akkor ihatsz pezsi tabit is!!
2008. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elevitet és magne b6-ot szedem már rég óta ugy néz ki nem elegendő, a calcium sandozt ajánlota a barátnőm de nem tudom lehet e terhesség alat inni
2008. okt. 27. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Béres Kálciumot szedek minden nap!

Lehet babásan is!

34 hetes km.

2008. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a terhesség késői szkaszában tilos Ca-t szedni!!! vigyázz, mert beindíthatja a szülést. Az elevitben van annyi, ami biztonságos. Fogyassz tejterméket, de ne szedj kalciumot!
2008. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!