Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet kimagyarazni ha...

Hogyan lehet kimagyarazni ha nem iszom alkoholt es nem akarom h megtudjak terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Kulfdon elunk ferjemmel,2-3 havonta havonta megyünk haza szülökhöz rokonokhoz.meg gyakran ök is jönnek ki hozzank.

Ilyenkor iszogatunk,hegyre megyünk bulizni ilyenek

nem szeretnem az elsö 3 honapban elmondani.

De eleg feltünö lesz ha nem iszom,es nemreg volt az esküvönk is

igy termeszetesen varjak.

1 hetig nem tudom eljatszani h beteg vagyok.

van valami ötletetek mivel huzzam ki magam a helyzetböl?


2018. febr. 18. 20:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
mondd, hogy nagyon másnapos vagy, és rá sem bírsz nézni a piára
2018. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

dieta,kurara fogom sztem

nem minden nap buli van

de kis falu es minden nap inni kell vmit legalabbis anyosomeknal

minden este 1palinka v 1pohar bor alap

ugyh valami hosszantarto problemara kell fognom😀

koszonom mindenkinek a jo otleteket

2018. febr. 18. 22:22
 13/24 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy antibiotikumot szedtél és a doki azt mondta, hogy a kúra utáni 2 hétben egyáltalán nem ihatsz alkoholt, mert még nem ürült ki a szervezetedből és komoly gondok lehetnek, ha iszol.


Bár én úgy vagyok vele, hogy ha magyarázkodsz nagyon, az eléggé feltűnő és magadat buktathatod be.

Szerintem ha megkínálnak, akkor egyszerűen csak mondd azt, hogy "köszönöm nem kérek", vagy "köszönöm, de most nem esik jól", esetleg "köszönöm, de nem vágyom alkohol ízére". Én is szoktam ezt mondani, pedig terhes sem vagyok, soha nem kérdezték, hogy miért. Max annyi szokott lenni, hogy "na igyál már", én erre annyit mondok, határozottan, hogy tényleg nem esik jól. Utána senkit nem fog érdekelni.


Szerintem túl nagy körítést szervezel.

2018. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"De eleg feltünö lesz ha nem iszom,es nemreg volt az esküvönk is 

igy termeszetesen varjak."


Ti alkoholisták vagytok? :D Nem értem az ilyet. Az én környezetemben senki nem kérdezi meg, hogy már pedig miért nem iszok? :D

2018. febr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Menj a b.dös francba kedves utolso!!!

Hagyjuk is az egesz kerdest

2018. febr. 19. 05:08
 16/24 anonim ***** válasza:

Én 2-est játszottam...

Egész este 1 pohár borból kortyolgattam... Pezygőt elcseréltük észrevétlen a férjemmel..

Rövidet "nem kívántam"


Ahol úgy volt..!ozt is úgy tettem mintha innék és a férjem itta meg.. Max azon csodálkoztak, hogy milyen kevés megártitt neki ;)

Céges bulin pedig száraz novembert játszottam....

2018. febr. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hazudozzál össze-vissza, mert egyrészt te magad is belekavarodsz, másrészt, a legközelebbi látogatásnál úgyis kiderül hogy babát vársz. A szülőknek nem fog jól esni, ha utólag rájönnek, hogy kamuztál.


Én hagynám hogy kitöltsék a bort, egy-egy kortyot innék belőle, aztán ha nagyon faggatnak hogy miért nem fogy, mondanám hogy nem esik jól és kész. Nem kell ezt túllihegni.

2018. febr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

nem szeretnem elmondani,mert meg sok minden tortenhet az elso 3 honapban,6 honapja volt egy mehnyak mutetem,

sokkal nagyobb az eselye a vetelesnek

bizom benne h minden rendben megy majd

es ha valami nem jo nem szeretnem a sajnalkozo

tekinteteket eleg volt az elmult masfel ev😞

2018. febr. 19. 08:02
 19/24 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy dieta vagy pedig ujjévi fogadalom volt, hogy minél tovább nem iszol alkoholt.
2018. febr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

szerintem dietara fogom,gyomorrontasom volt es par het dietan vagyok

ha hazamegyunk heti 2-3 alkalommal osszeul a csalad rokonok

ilyenkor pezsgozunk,borozunk beszelgetunk keso estig

koszonom a sok hozzaszolast,nagy segitseg volt

szep napot mindenkinek

2018. febr. 19. 08:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!