Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Mire...

5 hetes terhes vagyok. Mire vigyázzak?

Figyelt kérdés

3 éve 7 hetesen vetélés lett a vége...

Nagyon félek most is ettől. Tehetek vmit azért, hogy minden rendben legyen?



2018. febr. 18. 09:34
 1/5 anonim válasza:
100%

Én 2 éve vetéltem el 8 hetesen, úgy, hogy szó szerint semmit nem csináltam. Nem dohányoztam, nem fogxasztottam alkoholt, nem dolgoztam, egész nap pihentem, feküdtem. Párom még azt sem engedte hogy egy kiló kenyeret megemeljek, mégis egyszer csak bevéreztem.

Ha egy baba megakar születni, az megfog maradni, akár milyen terhességre káros életet is éljen valaki. Ha viszont valami nincs rendben, akkor sajnos akár mennyire vigyázol is, megtörténhet a baj. Nekem ezt egy orvosom mondta akkoriban.

A legfontosabb hogy ne stresszellj szerintem :)

Boldog babavárást 😊

2018. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Csak megerősíteni tudom az előttem szólót. Én is maximálisan odafigyeltem mindenre, mégis elvetéltem. Más meg bagózik, emelget, 12 órában álló munkát végez a 39. hétig, mégsem lesz semmi baj...
2018. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy írtatok ! :)

Igazatok van, a barátnőm lassan szülni fog, kb.egy hónap múlva, egyáltalán nem vigyázott magára, napi 2 doboz cigit szív. Szerencsére a babának semmi baja :)

Remélem minden rendben lesz, csak rossz ez a folyamatos aggódás:)

2018. febr. 18. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
A terhesség 12. hete előtti vetélés 25 %, tehát minden negyedik nő elvetél, ez a szomorú statisztika, viszont a természet így szelektál, hogy ne szülessenek beteg babák, sajnos ez ellen nem tudsz tenni semmit.
2018. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én 7 hetesen vérzéssel kerültem kórházba és az uh.szerint nem volt szívhang.Szó volt missed.ab.-ról,de végül kaptam progeszteront és 9 napig bent feküdtem.

A 8.héten volt szívhang.El nem tudom mondani milyen boldog voltam.

Terveztük a babát,úgyhogy nagyon oda figyeltem magamra,de így is majdnem baj lett.Most 15 hetes vagyok.Próbálj megnyugodni és nem rosszra gondolni.

2018. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!