Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet kimagyarazni ha...

Hogyan lehet kimagyarazni ha nem iszom alkoholt es nem akarom h megtudjak terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Kulfdon elunk ferjemmel,2-3 havonta havonta megyünk haza szülökhöz rokonokhoz.meg gyakran ök is jönnek ki hozzank.

Ilyenkor iszogatunk,hegyre megyünk bulizni ilyenek

nem szeretnem az elsö 3 honapban elmondani.

De eleg feltünö lesz ha nem iszom,es nemreg volt az esküvönk is

igy termeszetesen varjak.

1 hetig nem tudom eljatszani h beteg vagyok.

van valami ötletetek mivel huzzam ki magam a helyzetböl?


2018. febr. 18. 20:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

De minek titkolózol? Ha elvetélsz nem fogják megtudni azt hiszed? Reméljük nem lesz ilyen de kb ez a legrosszabb ami történhet.

Úgyis gyanús leszel valakinek, teljesen mindegy milyen mesét találsz ki. Persze ha régebben se ittál alkoholt akkor nincs gond. De ez ugye nem igaz.

2018. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Akkor sem szeretnem egyenlore elmondani

sztem par hetet mindenki kibir,aki meg gyanakszik

gyanakodjon,eddig is hittek mar parszor h terhes vagyok

pedig nem voltam.

a szulok meg plane h minden apro jelre azthiszik...

azt mondom meregtelenitest vegzek,nem is lenne hulyeseg

azt olvastam babatervezes elott jot is tesz a szervezetnek

ha mindem rendben kulonleges modon szeretnenk kozolni a szulokkel

2018. febr. 19. 17:49
 23/24 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben (külföldön élünk és jöttek látogatóba, ilyenkor több a “buli” is, hisz mindenki ki akarja használni, hogy újra együtt vagyunk) és azt csináltam, hogy elkezdtem mondani, hogy “tudjátok, lassan majd szeretnénk próbálkozni babával és a doki javasolt egy méregtelenítő kúrát, mert azt majd terhesen nem lehet, de előtte kifejezetten ajánlott, stb”.

Igaz, így a nagy kajálásokból is kimaradtam, diétásabban étkeztem, hogy hihető legyen.

Ha így direkt szóba hozva mondja az ember, akkor biztis, h senki nem gyanakszik, mert úgy gondolják, ha terhes lennél, nem is hoznád szóba azt, h a jövőben lassan elkezdtek próbálkozni.

2018. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves utolso igazad van.

eddig 1-2 pohar bort v pezsgöt elfogadtam en is

nalunk is szokas ilyenkor összeülni nagy vacsora

nök boroznak pezsgöznek ferfiak söröznek

nagyon jo tud lenni ilyenkor a csaladdal baratokkal

en is ugy teszek ahogy te 😊igy a bejelentes majd

megnagyobb örömöt okoz nekik🙂

2018. febr. 24. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!