Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinek csak később (8....

Van akinek csak később (8. hét után) lett hányingere?

Figyelt kérdés

Vagy ha eddig elkrült akkor megúszom?

Szerencsémre eddig egyszer volt egy kevés hányingerem de ennyi. Csak állandóan fáradt vagyok de más problémám nincs.

Kezdődhetnek ez után még?


2018. febr. 20. 07:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 11. héten kezdődött és csak pár napig tartott.
2018. febr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 7-8 hetesben kezdődött, émelygés de az non-stop, hányinger az naponta párszor.

Amíg nem éreztem a mozgását addig tartott 17. Hétig.


Nekem az első tüneteim a nemvárt előtt 2-3 nappal kezdődtek úgy mint omlós fáradság, fogínyvérzés. + teszt után már a szédülés alacsony vérnyomás.

2018. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*ólmos fáradság
2018. febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen kezdődött a hányinger, de csak 1 hétig tartott. Azóta csak néha van gyomoréges... :-)
2018. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13 hetesen kezdődött, 8 hetig tartott de nem volt durva. Reggelenként hányinger hányás, utána jól voltam
2018. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem kimaradt a hányinger szerencsére. Csak annyi "kellemetlenségem" volt,hogy semmi édeset nem tudtam lenyelni. Még egy kocka csokit sem egész terhesség alatt. Csak aludni meg aludni akartam egyfolytában.
2018. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én most 10 hetes vagyok, 7-8 héten néha este gyomorégés émelygés, más nem, azóta sem. Remélem én is megúszom :)
2018. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Natyi válasza:

Énis így voltam de semmi komoly. Nekem elmult -már 12 hétig tartott

De kinek hogy

2018. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6.-héten kezdődött, 9.héten enyhült az összes tünet 10 hetesen már jól voltam szinte. :-)

12 hetes vagyok

2018. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik terhességemnél se volt hányinger. Egyetlen tünetem volt a 2.terhességkor, hogy úgy puffadtam az első trimeszterben, hogy nagyon bő felsőket kellett hordanom, hogy ne vegyék észre, hogy babát várok. Aztán a puffadást felváltotta a tényleges terhes pocak. Első terhességkor semmi tünetem nem volt.
2018. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!