Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszér műtét terhesség...

Visszér műtét terhesség alatt? Volt valakinek?

Figyelt kérdés
23+3 hetes vagyok. Második terhesség. Első terhességem alatt jöttek ki a vissszerek. Mostani terhességem 20.-ik hetében kezdődött a probléma. Begyulladt egy pici rész, pont aznap mikor mentem érsebészhez. Kaptam vérhígító injekciót, valamint jegelést és sp54 gélell való kenést javasolt. Két hét múlva mentem kontrollra, de rosszabbodott. Azt mondta, hogy ha még feljebb megy a gyulladás akkor megműti. Sajnos megint feljebb ment. Mennyire veszélyes a műtét a babára? Mennyi a felépülési idő?
2018. febr. 20. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.., biztos terhesség alatt gondolta a műtétet?


Az már nem sok idő, csak azért kérdezem..mire minden vizsgálat megvan, addigra szerintem nem vállnak..bár érsebész nem vagyok..

Szerrpintem ő azért jobban tudja, hogy esetleg az ér veszélyesebb, mint a műtét rátok nézve...

Anyukám 1 hétig nem állhatott rá....aztán 3. Héten már állő munkát végzett továbbra is( 30 éves volt, nem. Aterhesség, hanem a munkaköre okozta plusz persze a hajlam)

2018. febr. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Ő is azt mondta ha lehet akkor húzzuk ki a terhesség végéig, de ha nagyon rosszul néz ki akkor megműti.

Sok az az egy hét fekve, de ha muszály akkor muszály. Nem szeretnék nagyon lerobbani mivel a 19 hónapos kisfiamat elkell látni.

2018. febr. 21. 08:34
 3/4 anonim válasza:
Szia! Nekem a héten volt pont, 29 hetes vagyok. A 19 héten kezdődött és orvosi felügyelet mellett is csak rosszabbodott. Detralexet, liotont és kompressziós harisnyát kell hordanom. A szeméremajkamon és a combomon is kellett műteni. A combomon elindult felfelé egy gyulladás azt mondta a doki, hogy muszáj megállítani, mert ha felmegy a méhbe az nagy bajt okozhat. Van mellette egy 2 éves fiam úgyhogy nem egyszerű, de igyekszünk megoldani, hogy minél többet pihenjek. A baba érdekében ezt kellett tenni. Most még lábadozok, nem tudom meddig tart. Remélem segítettem. Jobbulást kívánok!
2018. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Még az lemaradt, hogy a babára nincs veszélye a műtét. Helyi érzéstelenítéssel történik.
2018. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!