Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lenyeltem kb. fél kiskanál...

Lenyeltem kb. fél kiskanál darált húst félig nyersen. (Azt hittem már jó) Lehet tőle baja a babának? 12 hetes km

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
nem, de az is lehet hogy vega lesz!
2018. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
99%
Ha épp abban a fél kanálban volt a Listeria vagy Toxoplasma baktérium, akkor persze lehet, esély van, de nem sok.
2018. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem.
2018. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Előző, hogy ilyen biztosan állítod hogy nem , te bevizsgáltad az adott falatot? Hogy épp milyen baktérium volt benne, azok közül amik a nyers húsban megtalálhatók és vetélést vagy halva szülést okoznak?

Mivel pl Listeria a nyers húsban van, a kérdező állítása szerint félig nyers húst evett, tehát lehet benne baktérium, sok esély nincs de lehet.

Ez kb. ugyanaz, ha most megkérdezem itt tőled, hogy ha mindjárt kimegyek az utcára, és átmegyek az autóúton, ahol autók járnak elfog- e ütni az autó , arra biztosan állítod hogy nem? Autó jön, én meg átmegyek tehát elüthet. Sok esély nincs ( mert igyekszem szétnézni )d DE elüthet. Ez az eset áll fenn a kérdezőnel is.

2018. febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó válaszoló, jóval kisebb az esély rá, hogy az égvilágon semmi baja nem lesz egy jelentéktelen adag hústól. Nem kell ekkora rémeket látni.
2018. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Hánytasd meg magad.

Amúgy meg mit lehet tenni ha már lecsúszott?a hányáson kívül semmit!

2018. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem lesz baj ennyitől, de legközelebb figyelj oda, hogy ne egyél meg semmit, ami nincs megfőve/sülve.
2018. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha félig volt nyers akkor az azt jelenti,hogy már főzted azt a húst valameddig,nagy lángon a baktériumok 99,9% hogy kimentek belőle (ha voltak) szerintem nem kell aggódnod,de úgyis kiderül...
2018. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hánytasd meg magad, és majd kijön babásól...
2018. szept. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!