Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen mennyiségű a nyákdúgó?...

Milyen mennyiségű a nyákdúgó? Kiskanál? Evőkanál? Vagy tbb evőkanál? És jól tudom hogy az ilyen kocsonyás picit véres átlátszó mint mondjuk a tojás fehérje?

Figyelt kérdés

Már a második babámat várom, az elsőnél nem ment el csak szüléés közben, de nem emlékszem, lehet nem is láttam, nem voltam magamnál...


36 hetes kismama


2009. aug. 26. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A nyákdugó egy kocsonyás-zselés állagú anyag, ami hermetikusan zárja a méhszájadat a külvilágtól. A tejszerű és ragadós nyák a menstruációs ciklushoz hasonlóan szülés előtt átalakul tojásfehérje-szerű, nyúlékony nyákká. Mennyisége igen változó, lehet kevés, alig észrevehető, de bőséges is. Színe az áttetsző-tisztától a rózsaszínűn át a vérrel színezett nyákig változhat.Nem egyszerre távozik, legalábbis nekem szülés előtt 2 héttel már jött mindíg valamennyi.

Fontos még tudnod, hogy a váladék megjelenése és a vajúdás kezdete között akár napok, sőt hetek is eltelhetnek.

2009. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!