Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Testvéremnek vannak ilyen...

Testvéremnek vannak ilyen fájdalmai, nekem nem, mi az igazsag?

Figyelt kérdés

Hugom 9 hetes én 12. hétbe lépek már. Felhívott ma, hogy fáj a medencéje, a hasa, háta. Kérdezte én éreztem-e így, nekem nem fáj-e. Mondtam, hogy nem. Mondta, hogy azt mondták neki ez normális, mert tágul, nő a méhe. Most picit aggódom. Egyrészt mert jövő héten megyek genetikai UH-ra, nemtudom normalis-e, hogy én sose éreztem ilyet eddig???

Vagy pont a tesómnál baj, hogy így érez.?

Remélem minden rendben lesz mindegyikükkel. Szerintetek?


2018. febr. 24. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szurkált a méhem. Szerintem ez is egy tünet. Can akinek hányingere van, van aki álmos stb. van aki szerencsés és semmi baja sincs.
2018. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj egyik eset se. A tesód szed magnéziumot gondolom. Ha nem, vagy csak keveset, akkor azt emelheti. Nekem is sokat fájdogált a hasam amúgy, minden rendben volt. Az egyik babám még a kiírt nap se akart kubújni. Van egy barátnőm aki azt mondta neki sose volt ilyen. Fájdalmat/bármit először szülés közben érzett.
2018. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, én nem vagyok rosszul, nem is voltam, ő mondjuk hányt is sokat.
2018. febr. 24. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden terhesség más még ugyanannál a nőnél is. Ne izguljátok végig a babavárást. Nyugi, rendben lesz minden mindkettőtöknél! :)
2018. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen kezdeti szakaszában a terhességemnél hányingerem volt, hánytam, émelyegtem és fáradt voltam. Nem fájt sem a medencém, sem a hasam, sem a hátam. Mégis egy teljesen egészséges kisfiam született, aki már 7 éves. :) Szóval nyugodj meg, nincs semmi gond. :)

Viszont a terhességem végén fájt mindenem, nem is kicsit. Szóval ami késik, nem múlik.:) Boldog babavárást!

2018. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggodj mert nem vagyunk egyformák,nem kell nekedis ugyanazt érezbed mint neki mert más a tested.
2018. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!