Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Acc 200, Lándzsás útifű szirup?

Acc 200, Lándzsás útifű szirup?

Figyelt kérdés
7 hetes terhesen melyiket használhatom? Köszönöm előre is.
2018. febr. 25. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Dokit kérdezd, de sztem rzek közül egyik sem ajánlott. A Stodalt szabad az tuti!
2018. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Holnap így mindenképp megyek dokihoz megkérdem, mert a homeopátiában nem hiszek.
2018. febr. 25. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Épp most jövök kifelé egy kisebb influenzából. Egy deka gyógyszert sem szedhettem. Orrsprayből is csak a tengervizes mehet.
2018. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a lándzsás útifüvet engedte a dokim terhesen, csak arra figyeltem, hogy alkoholmentes verziót vegyek. :)
2018. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Herbal Swiss forró italport lehet terhesen és szoptatás alatt, valamint a sinupret is szedheto. Ezeken túl nem igazán ajanlott mást. Ezek gyogynovenyes készítmények.
2018. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. febr. 26. 05:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Én kórházban feküdtem, amikor durva torokgyulladásom lett.

Ott egyből antibiotikumot adtak, hurutoldásra Sinupret drazsét és Stodal-t. Én szedtem mellé még Oscillococcinum-ot is. Ezeket mind lehet terhesen.

És sok mézes-citromos tea, sok C vitamin, esténként kamillás gőzölés. Ha nagyon fáj a torkod, akkor jó a sós vízzel gargalizálás is- fertőtlenít is.

2018. febr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, voltam a háziorvosnál, semmit sem adott. Mondta az első trimeszterben nem mer semmit ajánlani, csak az inhalálást, meg a sós orr sprayt. Ennyi. Még mondta lándzsás utifű szirupot amelyik nem tartalmaz alkoholt, de így már ki mer valamit is bevenni. Holnap megyek a nőgyógyászomhoz majd tőle is megkérdem.
2018. febr. 26. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!