Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan fura nekem elhinni,...

Olyan fura nekem elhinni, hogy a hasamban már ott van egy 31 hetes kis baba. Egy emberi lény. Más is így van ezzel, vagy csak én?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is így vagyok ezzel. Elmúltam 35 hetes, és hiába érzem, hogy mozog, valahogy nem tudom mégsem elhinni, elképzelni, hogy ott bent bizony egy picike ember van, és nem is olyan sokára ki fog bújni. Szerintem én legalábbis addig nem fogom tudni elhinni, felfogni, amíg a karomban nem tarthatom. Boldog babavárást!
2008. okt. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én 31 hetes vagyok, a pocim is szép nagy, és tudom, hogy még nőni is fog, a baba is sokat mozog, de elhinni hogy egy majdnem 35 cm baba ott hogy fér el, az a nagyon fura nekem! :-))
2008. okt. 28. 08:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 15 hetes vagyok, de a mai napig csodaként élem meg a terhességemet. Szerintem a baba megszületése után is sok idő míg az ember tuljut ezen a mámoros időszakon.
2008. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 34 hetes kismama vagyok és számomra is hihetetlen, hogy egy picike kis életet hordok a szívem alatt akinek nemsokára életet is adhatok! Szerintem ennél csodálatosabb dolog nincs mint ez a 9 hónap, ahogy hétről hétre fejlődik bennünk egy kis emberke! Én is csak akkor fogom igazán felfogni amikor már a karomban tarthatom! Mindenkinek nagyon boldog pocakos napokat kívánok!

34 hetes kismama

2008. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam ezzel.Sőt még amikor megszületett a kisfiam akkor sem akartam elhinni, hogy ez a csoda velem is megtörtént.A világ legszebb ajándéka a gyermekáldás!
2008. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem is furi, nem tudom felfogni se megérteni hogy egyrészt hogy fér el ott bent, másrészt hogy egy teljesen különálló ember születik majd belőlem, én fogom megszülni aztán én nevelni meg minden, ez számomra felfoghatatlan pedig mi már 37 hetesek vagyunk.:) Ettől függetlenül egy csodálatos dolognak tartom csak nehéz agyilag felfogni vagy nem is tudom hogy írjam.:) Az egész elég hihetetlen és mégis szép. Gondolom majd ha megszületik akkor már másképp fogja fel az ember. Hát lassan megtudjuk milyen.:)

További boldog babavárást Nektek!

2008. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak 27 hetes vagyok, de nekem is olyan fura, mikor látom UH-n, és egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ott van bennem, ráadásul el sem tudom képzelni, hogy férhet el, olyan kicsi a pocakom. :)

Szóval nyugi, más is van így ezzel.

2008. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, megnyugodtam. :-))
2008. okt. 28. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!