Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok, és egyáltalán...

12 hetes vagyok, és egyáltalán nincs étvágyam, de az égvilágon semmire se kb 2-3 napja. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

Tegnap egy tojást ettem, egy fél zsemlét. Ma egy banànt.

Tegnap este próbáltam főtt kaját enni, de nagyon rosszul lettem 2 kanál után.

Babànak igy baja lett már?


2018. febr. 27. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A baba elveszi tőled ami neki kell....te egyre gyengébb leszel és egyre levertebb leszel.De éhen te se fogsz halni
2018. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 11 hetes vagyok, 3 hete alig eszek és hányok is. Doki azt mindta h a folyadékpótlásra figyeljek. Igyekszek rostos leveket inni hogy valami legyen bennem. Tegnap pl egész nap egy tál pufit tudtam enni. Állitólag elmúlik... Már alig várom, mert semmi erőm nincs.
2018. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem 2-3 napja kezdődött, a hányingerem már elmúlt a 10.-hét elején, de akkor is jobban ettem, mint most.

Alapból 43 kilóval kezdtem 46 körül vagyok most, de a védőnő nemhagy nyugton, h éhezek-e, de nekem 18 éves korom óta 43 vagyok, hol kevesebb. 2 éve 39 kiló voltam.

2018. febr. 27. 13:46
 4/8 anonim ***** válasza:
El fog múlni ez az időszak, nekem is volt ilyen, nem tartott ki végig az étvágytalanság.
2018. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt. Halisten mar azert tudok enni . Főleg a főtt etelt kivanom. 23 hetes km 😊😊
2018. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En ropit eszegettem meg pilotakekszet. Par nap mulva jobb lett.

17hkm

2018. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En sajtos pogacsat . Citromos nesteaval vagy kakaoval
2018. febr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap sikerült ennem egy pár kanál kaját is...de megint csak keveset. Összességében kb ettem egész nap egy fél tányérra valót.
2018. febr. 28. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!