Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tesztek pozitívak....

Terhességi tesztek pozitívak. A menstruációm 4 napja késik. Leletre ezt írták :" a bal ováriumban 18 mm-es collabált cyta ábrázolódik, douglas üregben kevés szabad folyadék "?

Figyelt kérdés

Méhen kívüli terhesség ?

Egy hét mulva hívott vissza a doktor?


2018. febr. 27. 20:50
 1/8 A kérdező kommentje:
*cysta. Elnézést.
2018. febr. 27. 20:51
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
PÉ után, amikor kiszabadul a pete annak a helyét látja az orvosod. A hasüregben kevés folyadék - normális korkép.
2018. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2# vagyok - szerintem még annyira kicsi a terhesség h nem is látszik. Nekem is ez volt az első lelet a lànyomnàl, nem volt méhen kívül, csak nem látszott az UH-on.

Ha a hasüregben jelentős mennyiségű folyadék található az probléma.

Egyenlőre nyugodj le, mert semmi rendellenesség nincs a papíron.

2018. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2018. febr. 27. 22:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen :-)
2018. febr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért hivott vissza,mert még nem lát semmit az uh-on.
2018. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2018. máj. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Mi lett ezzel a terhességgel? Ugyan ebben a cipoben jár a tesóm. Nagyon izgulunk, hogy nem marad meg a magzat, jo lenne olvasni egy pozitiv kimenetelt :)
2021. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!