Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent, ha tényleg nagyon...

Mit jelent, ha tényleg nagyon halvány, pedig meg kellene már jönnie?

Figyelt kérdés
Vettem egy ultraérzékeny tesztet, miszerint már mensi előtt 6 nappal megmutatja, ha várandós vagy. Nemvárt utáni napon reggeli vizeletből megcsináltam, és olyan halvány a második csík, hogy ha nem akarom, akkor nem látom. Lehetek terhes így is? még lefényképezni sem tudom, mert a képen nem látszik.
2018. febr. 27. 23:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is halvány volt és sajnos el os veteltem :(

Kívánom a legjobbakat!

2018. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A halvány pozitív is pozitív, terhes vagy. Két nap múlva ismételd meg ugyanilyen márkával ugyanígy reggel a tesztet, jó eséllyel erősebb lesz.
2018. febr. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanannyi az esélye a terhességek is, meg annak is, hogy nem. Én rendszeresen tesztelek, az általad leírt gyengeségű csík nekem is sokszor volt már, sajnos baba nélkül. Szerintem légy még türelmes két napig és akkor ismételt meg!
2018. febr. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Predictir teszt? Még akkor is negatív volt, amikor a normál érzékenységű teszt már egyértelmű pozitív...
2018. febr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a bizonyos a nemvárt napján hómező volt.

4 nappal később lett halvány a facelle. 6. nap reggel szép erős pozitív.

Nálam az volt az ok, hogy kicsit később volt peteérésem, nem a 14. napon. Inkább a 20. körül.

2018. febr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ma két napja késik, de csináltam délután egy x-epilt és semmi. Hát várok pár napot, de fáj a fejem, hányingerem van, légszomjam, szédülök is kicsit, és a szagok, hát egyik reggel a férjem vécén volt és a klotyó ajtó előtt majdnem elhánytam magam :D ki is kiabált, hogy mit csinálok, mi ez a hang? :D Remélem lesz valami. A Rossmannban vásároltam az előző tesztet és tényleg Predictor volt. :)
2018. febr. 28. 21:56
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom melyik teszt ver át, de ma reggel is csináltam x-epilt és semmi, pedig ez a 31. nap
2018. márc. 1. 09:32
 8/19 A kérdező kommentje:
Ma reggel megint megpróbáltam egy Pedictort és most már a kisfiam is látta a csíkot, pedig kedden nem :) kicsit erősebb, de még mindig nagyon halvány. Hááááát, majd meglátjuk, de hányingerem az van és reggelig sosem vár meg a pisi, 5 körül muszáj már kimennem. Talán! De még nem merek belegondolni, túl nagy lenne a csalódás.
2018. márc. 2. 07:09
 9/19 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett. Remelem minden ok lesz. Én paranznék a halvány csík miatt, de nekem volt egy vetelesem. Talán minden ok lesz. Drukkolok
2018. márc. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
26-án kellett volna megjönnie, de nem! Hétfőn reggel már az x-epil is halvány csíkot mutatott. Csütörtökön rendel a dokim, remélem minden rendben, mert barnázom, de nem fáj semmim, viszont elég hajszolt vagyok, meó, gyerek, itthoni gondok, főzés, mosás, takarítás ...
2018. márc. 6. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!