Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhesen sűrű,...

36 hetes terhesen sűrű, darabos folyás. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem ég, nem viszket. Jóslóim többször vannak egy nap.

Tegnap jött meg a laborom, a vizeletem nincs rendben. Menjek be az ügyeletre? Mi a teendő?


2018. febr. 28. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Èn elmennèk dokihoz. Lehet valami fertőzès is, igaz mar nem lenne koraszülött de jobb lenne mèg neki bent, nehogy beinduljon a szülés miatta.
2018. febr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

36 hetesen még kissé koraszülött kedves 1.


Nekem is volt ilyen tünet kb. 32-33 hetesen, gombára való Klion D kúpot kaptam, elmúlt teljesen.

Terhesség alatt gyakoribb a gombás fertőzés, emlékszem, az első terhességem alatt is ugyanilyen idősen szintén gombára kezeltek.

2018. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Betöltött 37. hèttől mar nem koraszülött kedves 2-es. Ha most 36 hetes gondolom max napokra lehet tőle, ha most kezdődött akkor legrosszabb esetben is betölti. De köszi a kedves kioktatast.
2018. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!