Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyákos, darabos folyás terhesen?

Nyákos, darabos folyás terhesen?

Figyelt kérdés
2 hete kisebb-nagyobb megszakításokkal nyúlós folyásom van (alapjáraton egyébként vizes-átlátszó, ha épp nem nyúlós). Szagtalan, fehéres-átlátszó, néha sárga nyákdarabokkal (úgy néznek ki, mint a nyákdgó). Leginkább ovuláció táján szokott ilyen folyásom lenni, de ugye most néha vannak benne ezek a sárgás nyákdarabok és terhesen nem ovulál az ember lánya. Az orvos szerint nincs ok a soron kívüli vizsgálatra, elég csak a 18. héten mennem. Szerintetek normális, volt valakinek ilyen jellegű folyása a második trimeszterben? Mitől lehet? A 8. héten normális volt a kenetem, nem találtak benne baktériumot vagy kórokozót. Most 16 hetes terhes vagyok.

2016. dec. 1. 11:34
 1/6 babyboom567 ***** válasza:
100%

Én a helyedben bemennék az sztkba a biztonság kedvéért,és megvizsgáltatnám magam.simán lehet valami fertőzés,gomba.

Nekem is volt,sima vizsgálaton derült ki, semmi panaszom, viszketés ilyesmi nem volt,csak a méhszájat nézte a doki és ott mondta hogy valami gombát összeszedtem.

2016. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem bakteriális fertőzés volt, és pont ugyan ilyen volt mint amit leírtál. ráadásul pont strepto :( amire antibiotikumot kaptam.
2016. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Az első terhességemnél nekem is volt,nyàkos,fehéres átlátszó,úgy a 20.hét környékén.Anyukàm szerint a nyákdugó távozott darabokban,m ahogy nő a baba elméletileg úgy csökken a méhszáj mérete amit a nyákdugó zár el..De több helyen lehet olvasni,h kismamáknál gyakran tojásfehérjéhez hasonló folyás van.A kèrdés az,h szagtalan vagy bűzös?Ha bűzös ott általában fertőzés okozza/okozhatja..Nálunk minden leletem negatív lett és az orvosom mondta,h akkor van gond ha fáj vagy bűzös,kellemetlen szagú.Azért a kövi vizsgálaton említsd meg,addig pihenj sokat.Mikor lesz kövi vizsgálat?Ha nem 1 hét múlva akkor én is inkább kérnék egy időpontot.Inkább egy felesleges kör,mint egy túl kései!Nyugodt babavárást kívànok 😀
2016. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! nekem nem volt bűzös semmi szaga nem volt!
2016. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem sem bűzös. Akkor kezdődött, amikor a 14. héten a doki levette a rákszűrést (előtte vérezgettem, Utrogestan hüvelykúpot kaptam rá, így első trimeszterben nem lehetett levenni a cytológiát). Aznap délután egy hatalmas, több cm-es, sárgás-fehéres, közepén véres nyákdarab távozott belőlem a WC-be. Azóta 2-3 naponta az alapjáraton vizes folyásomat felváltja ez a nyákos, szintén szagtalan folyás, ami tényleg olyan, mint a nyákdugó.
2016. dec. 2. 09:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2019. ápr. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!