Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetnek valakinek méhen...

Lehetnek valakinek méhen kívüli terhességre utaló jelei missed ab. miatti műsz. Bef. Után?

Figyelt kérdés

Ma jött meg a szövettan eredményem és a doki azt mondta, hogy mivel nem találtak magzatbolyhokat, sajnos lehet, hogy méhen kívüli terhességem van (még mindig). Holott erről szó sem volt!

Mondjuk UH után azt mondta, hogy szte minden rendben, de majd a labor után többet tudunk...

Vkinek hasonló?

Váaszotokat előre is köszönöm!


2008. júl. 22. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt méhen kivülim, két küret után sem gondolt rá a doki, már legalább 15 hetes voltam amikor rájöttek az utolsó pillanatban. Teljesen megegyező tüneteim voltak mint egy normál terhességnél, hányinger, rosszulétek,mellfeszülés, állandó éhség, és híztam, de a doki hülyének nézett mikor mondtam neki küret után, hogy olyan mintha terhes lennék. Ja! És pozitív volt a tesztem, de azt is kimagyarázta, hogy már az elment, csak nem ürült ki a HCG.
2008. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek tüneteim, bár terhesség alatt is csak erős mellfeszülés volt, az viszont elmúlt. Ha megkérdezhetem, méhen kívüli terhességnél mit csinálnak?

Sajnálom, ami Veled történt!

2008. júl. 22. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagy volt már 6.7 cm átmérőjű volt a petevezetékem (ott volt elakadva)és kivették a jobb oldali petevezetékem. Ha időben észreveszik akkor erre nem került volna sor. Viszont ne aggódj, nem gondoltam volna, hogy ezekután lehet még babám, de 3 év után terhes maradtam most 11 hetes a kicsi fiam, a nagy 12 éves. Szorítok neked! Ha már gondolt rá a dokid akkor te nem jársz úgy mint én!
2008. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazából kimondatlanul is, de erre voltam kíváncsi. Első babánk lett volna...

Neked gratula! :-)

2008. júl. 22. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak!De ne idegeskedj, pici terhességnél csak pár tűszúrás a hason, legalábbis egy ismerősömnek így csinálták, nem távolítottak el semmit. Szorítok neked ! Majd írd meg, hogy mi volt!!
2008. júl. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány hetes voltál??
2008. júl. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

9 hetes voltam pont, amikor volt a műtétem.

Remélem tényleg nem lesz semmi gond!

2008. júl. 23. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem, ne izgulj. Szerintem elég pici, nem hasi műtéttel csinálják, nekem nagy műtétem volt, de én szeptember közepén lettem terhes, és dec.30-án jöttek rá. Szorítok neked!!
2008. júl. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!