Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » KB 2 hét késés után megjött...

KB 2 hét késés után megjött de csak kicsit. Valaki járt már így?

Figyelt kérdés

Tegnap azt hittem h végre már megjött a mensi, de csak az ob egyik fele lett olyan. Meg ma is. Szóval csak nagyon kicsit vérzek.

Nincs az a mindjárt meg jön érzés sem.


Tesztet csináltam az negatív lett..

Szerintetek ettől még lehet terhesség? (talán ha később fogant)


Valaki járt már így.



2018. márc. 1. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első babánknál volt a menstruációm várható napja után pár nappal egy kicsike vér. Utólag kiderült, hogy beágyazódásos vérzés volt. tesztet rá kb egy hétre csináltam, akkor már + volt.
2018. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha 2 hetet késett és negatív a teszt, akkor menstruációkor kellett volna fogannia, tehát akkor elvileg még megjött volna. Szerintem ez nem terhesség lesz. Elég körmönfont, amit leírtam, nem tudom, hogy érthető-e:).


De nagyon szurkolok, hogy ne legyen igazam.

2018. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! Ezt a régi kérdést most találtam Neked. Igazából nem is a kérdés a lényeg! 5-ös, 6-os választ nézd meg:):


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2018. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!