Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki hasonló helyzetben volt?

Valaki hasonló helyzetben volt?

Figyelt kérdés

Párommal többször is voltunk együtt,előző hónapban menstruációnak egyáltalán nem nevezhető (csak wc papíron minimális barna folt volt 3-4 alkalommal) dolog ment le,majd most Februárban semmi és már március van...Körülbelül egy hete kellett volna jelentkezni a menstruációnak,sőt már vége kéne legyen most,de nem is jelentkezett.

Tesztet majd ötödikén tudok venni,de nagyon szeretnék babát, hogy ahogy párom is,viszont nem merek reménykedni és neki sem szóltam még inkább.



2018. márc. 1. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Tesztet 5.-én tudsz venni? Miért? Itt senki sem jós.
2018. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom 5.en jon a fizu...

Azt nem ertem akinek nincs penze egy 800 ft-os tesztre, hova akar gyereket szulni?

Majd 5.en vesz pelust, de 30.an elfogyott?

2018. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!