Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4.7mm embrió szívhang nélkül,...

4.7mm embrió szívhang nélkül, még lehet szívhangja? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem elég nagy már ahhoz, hogy lennie kéne szívhangnak? Múlthét szerdán volt 2.2 mm, most hétfőre lett 4.7
2017. okt. 16. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen lehet
2017. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Szia,


Biztos jól mérték? illetve biztos mm-t akartál írni?


Nekem 4 hete volt 1,58 cm és most 4 héttel később 5,1 cm

4 hete voltam 8+4 napos és már akkor volt szívhang...

2017. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 6 mm volt amikorra lett szivhang! Azelott 3 nappal nem volt neki szivhangja. Minden jot!
2017. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

En 7+2 hetesen mentem eloszor , akkor volt a baba alig 2cm es volt szivhangja


Sz

2017. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szia, igen mm-t akartam :) pontos kort a doki se tud mondani, múlthét szerdán 6+3nak írta fel, ma meg 6+5nek, vissza estünk pár napot. De úgy tudom a 6. hét elején már lehet szívhangot észlelni :( az biztató, hogy nőtt, de szívhang híján .... :/
2017. okt. 16. 15:30
 6/15 A kérdező kommentje:
3as válaszoló, a te példád alapján talán akkor még van remény, van 9 napja fejlődni, jövőhét szerdán kell vissza mennem, addigra biztos kiderül.
2017. okt. 16. 15:32
 7/15 anonim ***** válasza:
Drukkolok. Szedj vitamint es pihenj sokat. Esetleg szedj vasat sokszor azis segit
2017. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Remelem nalad jol alakul, de nalam nagyon hasonlo szituacionak nem lett jo vege. Nekem sem ugy nott az embrio, ahogy kellene (ilyenkor a napi 1 mm crl novekedes meg szokott lenni) es nem indult be a szivmukodes 3-4 mm kornyeken (az orvosom azt mondta, hogy 3 mm felett mar kellene lennie, 7 mm a felso hatar, amig be kell induljon a pulzalas). Nekem nem mondtak, hogy nincs esely, de azert megemlitette az orvosom, hogy mivel ket lemaradas is van (tul lassu novekedes es nincs azivmukodes), igy keszuljunk fel mindenre.

Nagyon drukkolok neked!

2017. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is ezt mondta az orvos, hogy még lehet szívhang de készüljek fel arra is, hogy esetleg nem lesz. Azt is mondta, ha véreznék erősen s görcsölnék akkor egyből menjek a kórházba :(

Utolsó, te hány hetes voltál? Sajnálom nagyon, hogy nem sikerült :( azóta valami?

Progeszteront kaptam egyébként, szednem kell (remélem még nem késő, főleg ha napi szinten 1 mm-t kellene nőnie :/ )

2017. okt. 16. 15:47
 10/15 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Elvileg 7 het es par napos volt a terhessegem akkor, amikor ezt mertek, de az embrio merete kisebb volt ettol. Viszont nekem kozepidos peteeresem volt, szoval arrol sem lehetett szo, hogy kesobb fogant, es persze a kesobbi fogantatas miatt sem tortenhet meg, hogy ket uh kozott pl egy het alatt csak 2 napnyit fejlodik.

Nekem sajnos nem ez volt az egyetlen elhalt terhessegem, 7 terhessegbol van 2 gyerek, nem vagyunk tul "sikeresek". Csak szerettunk volna meg egy gyereket, de egyenlore lemondtunk rola.

(A veteleseim 5-12 het kozott voltak vegyesen, a legtobbnel mar eleve nem ugy fejlodtek, ahogy kellett volna, de volt olyan is, hogy tokeletesen fejlodott es a 12. heten egyszercsak leallt a szivmukodes. Velem van a gond, kezeleseket is kaptam, de egyik sem valt be. Nalam a progival nincs gond egyaltalan, ennek ellenere probalkoztunk azzal is a tobbi dolog mellett.)

2017. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!