Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vagy betegség?

Ginger Mama kérdése:

Terhesség vagy betegség?

Figyelt kérdés

Február 14.-én voltam együtt a párommal, egy kis "balesettel" fűszerezve a valentin napot.23.-án (9. dpo) reggel teszt negativ-, majd este megjött, viszont kevesebb volt mint máskor és kvázi 2 napog tartott. Normális esetben ömlik belőlem a vér most a maxi tampon is 5 óra alatt telt meg ami az elő 2 napon egy óra... 3-4 nap nem volt semmi, 5 nap enyhe folyás. El is fogadtam h nem baba. Pár napja viszont émelygek, szúr a hasam mintha megjönne, a cicim is szúr. Elkezdtem aggodni hogy ciszta vagy valamilyen más nyavaja.

(Mielőtt jönnének az okos hozzászólások h menjek dokihoz: Sajnos nem Mo.-on élek így sztk kilőve, itt a háziorvosra napokat kell várni hogy bejuss és 15.000ft-nak megfelelő összeget fizetni. Márciusba megyek haza akkor kivizsgáltatom magam.)



2018. márc. 5. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

A teszt túl korai volt. Ha terhes is vagy, még nem volt mit mutatnia. 9 nap alatt eleve még a beágyazódás sem történik meg, kb. 10 nap kell hozzá és eleve a megtermékenyítés is eltarthat akár napokig, ugyanis a spermiumok akár napokig is jól elvannak odabent. Ismételd meg a tesztet.

Bár simán lehet hormonális oka is a furcsa vérzésednek, nem csak terhesség.

2018. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zero18 ***** válasza:

A teszt valóban kotai volt, viszont a kis vérzés szerintem beágyazódástól lehetett a 9. Dpon, nem mindenkinak pontosan 10napig tart. Ha viszont a a 9. dpon tényleg a mensi jött, akkor valami hormonálisan nem ok, mert azérg a peteéréstől a mensiig 12-14 nap el szokott (kell) telni.

Szerintem tesztelj még egyet!

2018. márc. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!