Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesen Wellness...

Lehet terhesen Wellness szállodában fürdeni/úszkálni?

Figyelt kérdés
Még korai a terhességem: 5h+3n, és mindenki mást mond.

2018. márc. 5. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak nem javasolt. Ilyenkor konnyebben elkaphatsz akarmit!
2018. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a dokim azt mondta lehet. Csak olyan vízben ne üldögéljek, ami melegebb a testhőmtől. De valóban veszélyesebb ilyenkor ha elkapsz valamit
2018. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ugyanerre gondoltam, de azért meg kellett győződjek róla :)

Már van egy kisfiúnk, akkor nem mentünk, most itt vagyunk egy szállodában, végülis majd el leszek azzal hogy nezem ahogy pancsolnak.

Köszi, hogy normálisan válaszoltatok!

2018. márc. 5. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyes. Egyrészt a fertőzések miatt, másrészt, ha túl meleg vízbe mész bele, akkor az alhasi vérbőséget okozhat, amitől meg vetélésed lehet a terhesség korai szakaszában.

Én biztos nem mennék és nem is mentem ilyen nyilvános fürdőhelyekre, amikor terhes voltam. Nekem az egészség többet ért.

2018. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sem mentem, és nem nagy áldozat, de már az első terhességemnél is azt kérdezték miért nem mentem?! Így felmerült bennem a kérdés, de eddig tartott.
2018. márc. 5. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mindenki más. Van, aki kockáztat dolgokat, mert nem foglalkozik vele, hogy ártalmas is lehet akár. Úgy van vele, hogy ó, hát úgysem lesz gond. Más meg nem kockáztat. Én a nem kockáztatok típushoz tartoztam. :)
2018. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kb ennyi idős várandós voltam, mikor fürdőbe mentünk, gyógyvizes volt, így nem mentem be a vízbe, még abba se, amelyik állítólag nem volt gyógyvíz. Viszont a második és harmadik trimeszterben is fürödtem, még tengerben is. A gyógyvíz viszont kerülendő!!!
2018. márc. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!