Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismamik eddig...

25 hetes kismamik eddig mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
Én jelenleg 3-4 kilónál tartok, ez úgy az első 3 hónapban csúszott fel azóta stagnálok. Igyekszem odafigyelni arra hogy mit eszek, inkább napi 4-5x keveset. Vizet is iszom legalább 3 litert egy nap.
2018. márc. 6. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%

25 hetesen -4 kg fogyásnál jártam.

Elég sok ha már most 3-4 kilót felszedtél, még a java most jön.

Hízni amúgy sem kellene egész terhesség alatt egy grammot sem. Ami feljön rád, az majd a baba+méhlepény+vér+víz súlya, de azt én nem hízásnak nevezném.

2018. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom a java még most jön ezért is igyekszem még jobban odafigyelni, az első 3 hónapban nekem semmi bajom nem volt aztán fel is csúszott 3 kiló. Azóta szerencsére nem is híztam szinte és a cukrom is jó lett.
2018. márc. 6. 10:59
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
57-ről indultam, most 64 körül járok. Előző terhessègemnèl is több mint 15 kgt hiztam, pedig semmi nem látszott sehol csak a hasam volt hatalmas. Most is csak oldalról látszik hátulról semmi. Ne izgulj, főleg hogy alig hiztál. Szülés után szinte azonnal le is ment minden rólam.
2018. márc. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

24 hetesen + 5 kilónál járok.

Csak a hasamon látszik, remélem azért 10 kilónál megállok.

Első babával 13 kilót híztam, de leadtam gyorsan.

2018. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

hat.. kedves elso valaszolo, koszonjuk az ertelmes hozzaszolast! Szted a merleg nem mutatja a gyereket meg tartozekait? Mi az hogy eleg sokat hizott? Ha 8 vagy 10 kilot irt volna.... na de 4 ???

En 25 hetes vagyok, 3 kilo jott fel!

Figyelek a kajara, vizre, edzem is. Teljesn normalis amennyi eddig feljott. Ez nem hizas volt, csak mondanam Te nagyon okoss xd A java meg a gyerekre jon fel a terhesseg vegen, nem az anyukara! Ha jol eszik stb....

2018. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Ja es meg annyit! a negy kilo fogyas sem feltetlen jo dolog, attol fugg ki honnan kezdte a terhesseget. Ezek szerint Te tulsulybol ' es valaszolo.
2018. márc. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
26+4 vagyok most, +13 kgnál járok. Előző terhességemnél is 25 kg lett a vége, szerintem most is meglesz.
2018. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Elso terhessegnel 20 kilo plusz volt, most 25 hetesen +10 nek tartok. Sztem most is meglesz annyi...:(

Pedig nem zabalok, aktiv vagyok es megis!😞

Attol is hizok ha lelegzem.

2018. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
"kedves" egyes! Mind a 2 terhességemnél kb 3 kiló "hízásnál" jártam ilyenkor és képzeld, nekem a "java" valahogy elmaradt, mert a végére 6 kilóval voltam nehezebb, mint terhesség előtt. 55 kilóval indultam, semmi súlyfeleslegem nem volt...
2018. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én alapból ducibb vagyok azért is igyekszem minél kevesebb súlyt felszedni csak ami ugye a babával jár. Természetesen eszem rendesen, hát remélem sikerül tartani a súlyom és +4 kilónál több nem fog még feljönni.
2018. márc. 6. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!