Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismamik eddig...

25 hetes kismamik eddig mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
Én jelenleg 3-4 kilónál tartok, ez úgy az első 3 hónapban csúszott fel azóta stagnálok. Igyekszem odafigyelni arra hogy mit eszek, inkább napi 4-5x keveset. Vizet is iszom legalább 3 litert egy nap.
2018. márc. 6. 10:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

Nyugodj meg! Mondjatni tokeletesen jo utemben "hizol"

Legelso kommenttel ne foglalkozz.... Kotekedik, irigykedik, hulyeseget beszel. Edzo vagyok. Es terhes. Rajtam is harom kilo van. Igy tovabb

2018. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
12%

Dehogy irigykedek. Miért tenném? Akar a fene hízni.

Csak leírtam az én tapasztalatom, de úgy látom, inkább a sok kövér terhes nő irigy rám, azért pontoztatok le. Nem baj, cserébe én is mindenkit lepontozok, ha ez boldoggá tesz titeket :DD

4 kiló igenis sok, hiszen nekem is a vége felé lendült meg a súlyom, most tartok a 36. héten +7 kilónál.

De ez attól is függ, ki milyen súllyal indult. Ha a kérdező eleve vékonyabb, akkor nem olyan vészes az a 3-4 kiló.

Rajtam van némi felesleg, így én örülök is a kezdeti fogyásnak, hiszen az émelygés miatt az tényleges zsírveszteség volt, alig bírtam enni.

2018. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ezert irtam, hogy ne abbol indulj ki, hogy neked negy kilo miuszod volt. Neg kilo hizas ( ami nem az ) egyaltalan nem sok. En normal testsullyal kezdtem, 165 cm, 59 kilo. Elso honapban lement minusz ot kilo, mert nem tudtam lemenni edzeni, es ugy enni ahogy kellett volna a rosszulletek miatt. Aztan az utobbi ot honapban visszajott szepen ami lement, es most tartok plusz 2 kilonal. Tekjesen idealis a hizas. Visszamentem a terembe, visszajott az amit elvesztettem, es hiztam ra ketto darab kilot, ami a gyerekem es tartozekai. Nem mindjegy hogy honnan indulsz, es nem irhatsz valakinek latatlanban olyat, hogy sok a negy kilo xd vicc. Senki nem irigykedik rad. Orulj neki, hogy valoszinuleg minusszal jossz majd ki a korhazbol szules utan, ha van mibol fogynod, akkor ez csak jo Neked.
2018. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12-es a 40. hétnél 61 kilósan 6 kiló hízásnál, biztos nagyon dagadt voltam :D
2018. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!