Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A munkám miatt 4 hónapom van...

A munkám miatt 4 hónapom van még teherbe esni, teljesen kikészít ez a tudat. Mit javasoltok, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés
Nyáron hosszútávra külföldre küld a cég, ahol a dolgozom. Ezt már kapásból nem szeretném vállalni, mert nekik is jobb lenne ha egy ember csinálná végig, vagyis abban az időszakban nem esnék teherbe. Olyan nincs, hogy nem megyek és sajnos az munkahelyváltás sem megoldható.

2018. márc. 6. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Akkor vársz a terhességgel?
2018. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Akkor vagy mèsz ha nem leszel addig terhes ès vártok, vagy mègiscsak keresel más helyet. Te tudod mikor kell kevesebbet várni és mi fér bele neked. Sajnos 100% garancia nincs hogy addig terhes leszel. Max szuggerálhatod nagyon ès a gyakori szex segithet kicsit.
2018. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irány az ágy és tegyetek az ügy érdekében. A szex köztudottan oldja a stresszt. ;)
2018. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Olyan nincs hogy a munkahelyváltas nem megoldható...ki tiltja meg?

Vagy reménykedsz, vagy váltasz, vagy halasztod a terhességet. De ezt biztos tudod szóvak igazán nem tudom milyen választ vársz.

2018. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Erre csak egy megoldás van, nem?
2018. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Akkor ovuteszt abból tudod mikor van pete érés pl, 2 naponta szex ugy könnyebben teherbe esel, terhes vitamin ( nekem elevit vált be), meg vannak olyam ételek is amik könnyítik.. egészséges táplálkozás. Olvass utána. Plusz nögyogyász is megnéz h van e peteérés v hasonlok. Nálam is így lett volna de addigra terhes lettem. Szex póz se mindegy pl misszionárius ha jol emlékszem az egyik legjobb.
2018. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Na a póz pont teljesen mindegy....(elképesztő mennyi ökörség kering).
2018. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Ha terhes lennél jogod van megtagadni a munkát (bizonyos feltételek alapján) úgy hogy védve vagy azaz nem rúghat ki. A váltást azért nem tanácsolom mert a következő munkahely már vissza utasíthat a terhesség miatt. Olvass a jogaid után a munka törvénykönyvébe benne van minden.

Teherbe esési tanácsként csak annyit javaslok hogy ha végeztetek tegyél egy párnát a feneked alá és feküdj ugy kb 10-15 percig.

Remélem segítettem.

2018. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!