Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen hüvelyflóra visszaállít...

Milyen hüvelyflóra visszaállítót javasoltok a terhesség végére?

Figyelt kérdés
Nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik, hogy 30hét szenvedés után sikerült kikezelni a bajom. Volt gomba,baci...most úgy néz ki h az utolsó lehetőséggel sikerült kikezelni. Minden kezelés után volt 'visszatelepítés' is de nem sikeresen. Használtam lactofeelt (ez pár alkalom utan mart belulrol), vagilact, vmi gy betűset is. Nektek mi vált be? 4napja lett vége a kúrának azóta 2x lactofeelt es 2x vagilactot hasznaltam. Ezek elfogynak es azert szeretném tudni h kinek mi valt be. Nem baj ha ezek kozul vmelyik, csak ird meg. Koszi! 
2017. dec. 4. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Protexin GynOphilus hüvelykapszula használt.. Kismamáknak is szabad
2017. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azt használtam, amit az első írt, nem volt semmi gond.
2017. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. dec. 4. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Lactinelle ☺ szupet
2017. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lactofeel, nekem csodát tett.
2017. dec. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!