Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A beágyazódásnak mindenfélekép...

A beágyazódásnak mindenféleképpen kéne, hogy legyen tünete?

Figyelt kérdés
4napja késik a menzeszem mèg nem teszteltem.

2018. márc. 6. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Tedztelj mondjuk. A beagyazodasnak extrem ritkan van tunete. Csak mindenki megmagyarazza.
2018. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem..

Sőt a terhesség ek bőven elég az a tünet, hogy nem jön meg, aztan nő a hasad 10. -12 hét műlva...


Teszt??

2018. márc. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pénteken tesztelek mert akkor jár le a 14nap aktus után:)
2018. márc. 7. 05:55
 4/9 anonim ***** válasza:
A beagyazodasnak ugy tudom, az esetek kb. 20%-ban lehet rovid, egy napig tarto pecsetelo verzesszeru tunete, de ez eleg ritka. Amit sokan annak velnek (es ami sokkal gyakoribb), az az ovulaciot kisero verzes, illetve az attoreses verzes kesoi ovu eseten.
2018. márc. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. Ha pénteken jár le a 14 nap aktus után és ma már 5 napja késik, akkor 7 napos a luteális fázisok? Valami nem oké!
2018. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagyis lehet rosszul értelmeztem. Ha pedig igen, akkor biztos, hogy nem vay terhes, mert 1 héttel lecsúsztatok az ovulációról.
2018. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem csúsztam le mert peteéréskor mindig váladékozom és most is ugyanígy volt.
2018. márc. 7. 14:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor peteérés és a menstruációd között 7 nap van? Az nem normális. Szerintem még nem késik, hanem később volt peteérésed, péntekre nem várod akkor kb.
2018. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi tünete.
2018. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!