Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lettem egy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lettem egy barátnőm férjétől. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Azt tisztáznám előre, hogy ők már lassan 2 éve nincsenek együtt, mint egy pár. Van egy 5 éves kisfiuk, részben miatta is nem jött létre még a válás, másrészt meg azért, mert 1 éve az apja egyszerűen fogta, és elvitte magával, tehát körübelül eltiltotta a barátnőmtől. (Elvileg) külföldön voltak, pár hónapja jött vele vissza, azóta megy a huza-vona, nem a legtisztességesebb pasi, akit ismerek, még évekkel ezelőtt voltak balhéi (talán most is vannak, ezekről nem tudok), éppen ezért a barátnőm (erőszakkal, de) elvette tőle a gyereket, azóta rendőri védelem alatt állnak, szóval ez egy nagyon bonyolult dolog, nem mennék bele jobban...

Abba, hogy köztünk mi, hogyan, miért történt, abba pláne nem, van ez a tény, amit én két hete tudtam meg, de egyelőre egyikőjüknek sem tudtam elmondani, pláne nem a barátnőmnek. Tudom, hogy jogosan, de nagyon félek a reakciójától, közben azt sem tudom, mit tehetnék, egyáltalán akarom-e ezt az egészet (azóta az este óta egyébként nem beszéltünk, és kötve hiszem, hogy szerető apaként segítene felnevelni a gyereket), plusz nem abban a korban vagyok, azt hiszem, hogy a nyakamba vegyek egy gyereket egyedül. (22 éves leszek, az 'apja' pedig 34)

Hogyan tovább, mit tehetnék, hogy a legjobban tudjak ebből kimászni?


2017. dec. 3. 23:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%

Nos. Gyakorlatilag megadtad magadnak a választ.

Ne tartsd meg a terhességed és ne szólj senkinek.

2017. dec. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
62%
Eloszor es mindenek elott gratulalni szeretnek az osszes gyakoris es az adminok neveben is, hogy szettetted a labad egy ilyen undorito bunozo pasasnak, bar inkabb kutyaba ment beled valszleg mikozbe a hajadat tepte. Szoval gratulalok! Ne csessz ki a gyerekkel, inkabb nyirasd ki meg az is jobb lesz neki mint ilyen szulok. Boldog Mikulast! (Bar az neked most pont nem jott meg ho-ho-ho)
2017. dec. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
20%
Első körben az apának szólj és beszéld meg vele a dolgot. Miért nem védekeztetek???
2017. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
63%
Ahogy itt.
2017. dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is talAlkozz az apaval es kozosen dontsetek el a dolgot h akarja e a babat v nem. Ha meg megsem akarja ezt beszelni veled, akkor vetesd el mert egyedul nagyon nehez felnevelni egy picit. Fiatal vagy, tanulj dolgozz es majd megtalalod az igazit aki szeret , hiszen a gyermeknek apara is szukseg van ugyanugy mint egy edesanyara. Beszeljetek meg mi legyen.
2017. dec. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem felesleges vele erről beszélni, ha tudod, hogy nem akarod megtartani a gyereket (most nehogy már az ő véleménye számítson, amikor a jelenlegivel is hogy bánik...). Feltételezem, hogy amúgy érzelmi támogatást vagy segítséget sem fog neked tudni nyújtani pl. abortusz alatt sem (sőt), szóval az is kilőve, hogy ezért szóbaállj vele. Te tudod, hogy segíti-e a helyzetedet, ha beszélsz vele erről. Ha meg akarod tartani (mondjuk a kérdésedből nem ezt szűröm le, de lehet tévedek), az már más tészta, akkor mindeképpen beszélni kell vele.


Miért félsz a rekciójától amúgy? Egymással feküdtetek le, ő is ugyanúgy felelős a történtenkért mint te magad.

2017. dec. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom 100 kilóméteres körzetben nem volt normálisabb férfi aki aznap este telelőtt volna, csak és kizárólag egy barátnőd bűnöző kanja. Legalább kotont húzattál volna vele, ha tablettát nem szedsz amikor ilyen fazonoknak letolod a bugyit.
2017. dec. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
#6, elsősorban a barátnőm reakciójától félek, rá gondoltam a kérdésben.
2017. dec. 4. 01:17
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
A legkönnyebben úgy tudsz ebből kimászni ha nem szólsz senkinek és elveteted a gyereket.Meg a “barátnődtől” is távolodj el.
2017. dec. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Szergej55 ***** válasza:
73%

Ugyan már, szegény nem tehet róla, hogy férfiasak a sza.rházi bűnözők. Tudjátok, csak úgy megtörtént minden magától, ahogy szokott.

Egyébként őszintén: úristen, bmeg...

2017. dec. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!