Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elfelezkeztem magamrol 16hetes...

Elfelezkeztem magamrol 16hetes terhes vagyok iker babákkal és leggugoltam és elöre hajultam és éreztem hugy megnyomtam a hasam, de fájdalmat nem éreztem, okozhat ez bármilyen problémát a babákkal vagy a méhlepénnyel?

Figyelt kérdés
Egy honapja volt lepénylevállás,de az mér vissza tapadt mostanra rendesen. Most megilyedtem,mert akkor sem éreztem semmit,de akkor nem ütöttem megsem. Higy lehettem ilyen felelötlen most higy nem figyeltem oda .
2018. márc. 7. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Kb 20 hetes voltam mikor a mxm-es bszott nehéz ablak leszakadt és sarkával a hasamban állt meg.. Picit bekékült, ennyi.

Egy előre hajolástól mi bajod lenne?

2018. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom higy bajt e csináltam csak mivel már vált le méhlepény meg kétsuer volt hematomám ami ráadásul.multhéten múlt el,megijedtem,hogy most megint baj lesz. A guggolás meg ugy zajlot hohy a lépcsőn guggoltam és ugy hajoltam az also lépcsöfökra. Most csak bizok higy nem fog megint valami történni ez miatt. Én már tele vagyok agodalommal mert az ln terjességem a 8.hétig volt nyugis azóta mindég valami baj történik.
2018. márc. 7. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben ettől nem lehet semmi baj, most 24 hétig mozdulni sem fogsz? Egyébként olyan is van, hogy valaki tényleg nem mozoghat, de azt mondták volna neked.
2018. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A héten mondták h mostmár nem kell feküdnöm állandoan,erre én mindjárt hülyeséget csinálok. Azért köszönöm h írtatok
2018. márc. 7. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy sima lehajolástól, guggolástól semmi bajod nem lesz


Hogy öltözöl? Cipőt, h veszel fel? hogy fürdesz?


Ne butáskodjunk...


Nem szabad felülédetni.. Hajolgatni( pl gazolni, vagy sikálni a padlót.. Stb


De ez pont nem az volt..


34+4 hkm

2018. márc. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!