Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha sokat alszom?

Baj ha sokat alszom?

Figyelt kérdés
Sziasztok ,30 hetes terhes vagyok es nagyon sokatbalszom mostanaban.Azert kerdezem mert en meg mindenhol azt olvasom,h ilyenkor van az ,h nem tudnak aludni a kismamák.Este 11 kor le fekszem reggel 8 ,alszom es deltol meg 5 ig 6 ig siman...... ez nem tul sok??
2018. márc. 11. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A nem alvàst nàlam a kényelmetlen nagy pocakom, a gyomorégés és az àllandó wcre jàrkàlàs okozta. :) ha tudsz aludni annak csak örülj, tudom, hogy mindenki ezt mondja de még most ameddig meg teheted
2018. márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2018. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Cserelnék veled🙏
2018. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Osztom a többieket . Már azt sem tudom milyen érzés egy jót aludni :"D
2018. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Huu,akkor megnyugodtam:) Nagyon jol alszom,ahoz kepest ,hogy akkora már a hasam ,h sokan azt hiszik mar szülök.REMÉLEM AKKOR A VÉGÉIG IGY MARAD
2018. márc. 11. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogy baj, örülj neki :) Még most aludjál :)


Én a vége felé, az utolsó két héten napközben is aludtam délután 1-2 órát. A szülés beindulása napján is, így nagyon örültem, mert az éjszakát végig vajúdtam, nagyon jól jött az a plusz két óra még délutánról :D

2018. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!