Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyire valószínű...

Szerintetek mennyire valószínű, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal nemrég voltunk együtt, de csak orálisan elégitettük ki egymást. Amiután kielégített, ölelkezve feküdtünk meztelenül és a nemiszerveink összeértek, súrlódtak. Már lassan két hete nem jött meg a menstruációm,feszülnek és fájnak a melleim, de csináltam tesztet és negatív lett.

Nem tudom mire gondoljak. Szerintetek?

Kérlek, normális válaszokat kérek, mert eléggé megvagyok ijedve és érdekel ti mit gondoltok, illetve játatok-e már így, hogy elkapott a hév és hirtelen nem gondoltatok semmi másra, csak hogy életed szerelmével szeretkezel...


2018. márc. 12. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sem az orális szextől,sem az összebújástól nem leszel terhes. Nem tudom,hány éves vagy,de jobban kellett volna figyelni biológia órán.
2018. márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ettől kizárt, hogy terhes legyél.
2018. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a stressztől nem jön meg. És igen hogy ha ilyen irányba megy a kapcsolatod akkor érdemes előbb tájékozódni már csak azért is hogy ne parázz hetekig egy ilyen dolgon.
2018. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Annyira rá vagy stresszelve, hogy ezért nem jön meg! Ettől szinte biztos hogy nem vagy terhes
2018. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a google előtted..legalább keress rá és olvasd el,hogy hogy történik a megtermékenyítés.

Jó tanács:egy jó ideig maradjatok csak az orális szexnél.

2018. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Valószínüleg rosszul tettem fel a kérdést. Tisztában vagyok, hogy az orális szextől nem lehetek terhes és egy normális összebújástól sem, viszont, én itt arra vagyok ráparázva, hogy netalán a nemiszerveink érintkezése során nem-e került belém némi előváladék vagy hasonló.
2018. márc. 12. 16:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem, nem tud beléd kerülni ilyen módon, mert a sperma nem tud bemászni.
2018. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Még akkor sem, ha a pénisze hegye a hüvelyemhez ért és kicsit bement?

Szerencsére a póz megakadályozta, hogy jobban becsússzon, éppen csak a hegye.

2018. márc. 12. 17:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha d.ugtatok, akkor lehetsz terhes, általában el tudják dönteni az emberek, hogy szexeltek vagy sem, ha berakta az szex.
2018. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
én azt tudom jól, hogy ha berakja, akkor sex, de ez csak épp egy pillanatnyi dolog volt, épp hogy a hegye ment be s na, ezért gondoltaam, hogy esetleg az előváladék belém kerülhetett.
2018. márc. 12. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!