Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 2x is pozitívat teszteltem...

Már 2x is pozitívat teszteltem, mégis úgy érzem, meg fog jönni/csak szurkál, de nem konkrétan a méhemben/. Még így is valószínű, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A tesztek halványrózsaszínűek voltak a pozitív értéket tekintve. Mellfeszülést is érzem már lassan 1,5 hete.

Köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 15. 10:21
 1/9 A kérdező kommentje:
...és barnázni is kezdek. De késik egy-két napot!
2016. nov. 15. 12:23
 2/9 angelak0423 válasza:

Terhesseg alatt lehet az a "megfog jonni" gorcs, mivel tagul odabent minden. Nekem kb a 9. hetig volt eddig ez az erzes.

12 hetes kismama :)

2016. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves Angéla!Köszönöm a választ és szívből gratulálok! :)Remélem, hogy nekünk is összejött a baba! Kicsit félek, mi lesz, ha meg fog jönni, de bízom benne, hogy ilyen nem fog előfordulni! Még csinálok egy tesztet és elmegyek az orvoshoz!
2016. nov. 15. 16:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha kezdesz barnàzni, akkor minél hamarabb orvos, mert progeszteronhiànyra is utalhat, ami vetéléshez vezethet! Ne így legyen, de jobb megnézni!!!
2016. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Heatherx ***** válasza:

Természetesen ez is egy jel.

Nekem is így kezdődött, és ez az alhas fájdalom mai napig el is kísér hol erőteljesebben, hol tűrhetőbben.

Minél hamarabb keresd fel az orvosodat.

25+2H.km.

2016. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ma még mindig nem jött meg és már 3 napja késik.Viszont érzem.Ma reggel első vizeletből csináltam xepil tesztcsíkot és halvány pozitív rózsaszín lett.Nem tudom,mit gondoljak,de december elején elmegyek orvoshoz.Még csak most kezdődik (nov.01-én volt peteeérés)...Vélemény?
2016. nov. 16. 10:07
 7/9 Heatherx ***** válasza:

A halvány teszt is lehet pozitív, így halllkan gratulálok. :)

26hkm

2016. nov. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel 48 h elteltével csináltam újból tesztet és már erős rózsaszín volt! :) El sem tudom mondani, mennyire boldog vagyok!!!
2016. nov. 18. 07:51
 9/9 Heatherx ***** válasza:

Gratulálok. :)

26hkm

2016. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!