Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyire valószínű...

Szerintetek mennyire valószínű, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal nemrég voltunk együtt, de csak orálisan elégitettük ki egymást. Amiután kielégített, ölelkezve feküdtünk meztelenül és a nemiszerveink összeértek, súrlódtak. Már lassan két hete nem jött meg a menstruációm,feszülnek és fájnak a melleim, de csináltam tesztet és negatív lett.

Nem tudom mire gondoljak. Szerintetek?

Kérlek, normális válaszokat kérek, mert eléggé megvagyok ijedve és érdekel ti mit gondoltok, illetve játatok-e már így, hogy elkapott a hév és hirtelen nem gondoltatok semmi másra, csak hogy életed szerelmével szeretkezel...


2018. márc. 12. 16:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen beléd kerülhetett. Valójában nem sok különbség van aközött hogy teljesen benyomja vagy csak kicsit.
2018. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Még akkor sem, ha a pénisze hegye a hüvelyemhez ért és kicsit bement?"


Na, csak kiderül itt is hogy tulajdonkèpp megszakitás volt, neasjisten kicsit belèd is ment.. ha most nem is de nagyon jó úton haladtok efelè, igy már nem is lesz olyan nehèz elérni ehy becsúszott terhessèget.

2018. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nézd..attól még,hogy magadnak sem akarod beismerni,attól még megtörtént a behatolás,ezzel kellett volna kezdened,nem az összebújással,meg súrlódással..

Van esély a terhességre,de baromi kevés.Azért 2 hét múlva tesztelj egyet,hogy megnyugodj.

2018. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!