Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak most kezdem a 18-ik...

Még csak most kezdem a 18-ik hetet, és tegnap óta iszonyat dagadnak a lábaim. Mit ihatok erre a célra? Vízhajtót mit szedjek?

Figyelt kérdés

Ez a 3.terhességem,a másik két lányommal csak szülés előtt jött elő ez a tünet.

Ma állítható csatos papucsot vennem kellett,mert nem megy bele a lábam a korábbiakba,sem a nagyon kényelmes lapos cipőmbe sem.

Vizesedem ez tény,mit szedhetek,hogy ne átsak vele a picinek?

Köszi szépen.


2010. jún. 9. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem semmilyen gyógyszert nem szedhetsz, mert a magzatvízre is veszélyt jelentenek ezek. Ugyanez vonatkozik a vízhajtó teákra.

Marad a "házi praktika": sótlan kaják, sok állati fehérje, rengeteg alma.

Én szedtem valami homeopátiás bogyót is, meglepően hatásos volt, sajna a nevére már nem emlékszem, de látványosan kisebbek lettek a lábaim.

2010. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: natrium sulphuricum 9CH volt. Egy próbát megér, nem is túl drága.
2010. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok-sok alma:)
2010. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem az ananászt ajánlották. (nem a konzervet, hanem a gyümölcsöt)
2010. jún. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal,nagyon jó praktikák.Csak annyit tennék még hozzá hogy igyál minél többet.Én tegnap vettem észre hogy nagyon megdagadtak a lábaim már szinte fájt ha behajlítottím,elkezdtem sok vizet inni kb 4 litert megittam és ma reggelre jobb lett.Azt mondják hogy a melegbe megnő a szervezet vizraktározása főleg a kismamáknál és ha jó sokat iszol ez valamit csökken.Remélem segítettem.

20+1hkm

2010. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!
2010. jún. 11. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!