Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi plussz jött fel 22...

Mennyi plussz jött fel 22 hetes korig? És onnan a végéig?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy mire számíthatok. Köszi ha válaszoltok.
2018. márc. 13. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Nalam ez attol fugg, hogy mennyit eszek. :)

Egyik terhessegemnel mar 10 kilonal jartam felidore, a vegere 25 lett.

A masik terhessegemnel 1 kilonal jartam 20 hetesen, a vege 11 kilo lett.

Ugyanolyan sullyal inditottam mindkettonel, vekonyan, egyikkel sem voltam soha rosszul. A kulonbseg csak annyi volt, hogy az egyik terhessegemet vegigettem, a masiknal pedig normalisan ettem, ahogy kell.


Te hany kilonal jarsz?

2018. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22. hétig kb. 8, most 38 hetesen 17-nél járok, de ezt már egy hónapja tartom. 53-ról 70-re változott a súlyom. Dokit nem is érdekli, védőnő szerint teljesen normális, még most is vékonynak nézek is, csak a hasam/mellem nagy.
2018. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22 kilót híztam, nagyon leszídtak érte. A szülészorvos 14 óra vajúdás után, a tolófájások kezdezetekor elkezdett oltogatni, hogy tudjak róla, ez az én hibám, meg, hogy a következőnél ne zabáljak annyit, meg ne legyek lusta és akkor nem hízok csak 12-t. Aztán leeresztettem, mint egy lufi, a 6 hetes vizsgálaton rákérdeztem, azt mondta nagy lazán, hogy akkor biztos vizesedtem. Mondom, köszi...
2018. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2kg jott fel kezdosulyhoz kepest , de amugy 4 mert kozbe fogytam is 12.hétig

A vegere +7kg

Haza már -1kg -al jöttem

De ebbol nemtudhatod,mire szamits.. mindenki mas es az etkezesen meg vizesedesen is mulik+ hormonok +genetika!!

2018. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én az elsőnél összesen 10 kg-t híztam. 22 hetesen pontosan nem tudom mennyinél tartottam, de a 20.héten + 4 kgnál jártam. 47 kgosan lettem terhes és 57tel mentem szülni. Miután megszültem 3 kg maradt rajtam, de aztán szépen lassan lement rólam.

Második terhességemnél 12 kg-t híztam, 7 kgnál jártam a 22. hétben. 60 kgosan mentem szülni, 5kg maradt rajtam,de fél év alatt lement.

Most a 18.hétben járok a harmadikkal. 48kgosan lettem terhes, az első 12.hétben annyira rosszul voltam, hogy fogytam 3kg-t azóta híztam 3 kg-t szóval most vagyok ott ahol terhes lettem, nem tudom még mennyi lesz majd a vége.

Szerintem teljesen felesleges másokhoz viszonyítani magad, mert teljesen életmód és alkati kérdés is.

Boldog babavárást :)

28/ N

2018. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21 hetes vagyok, egyelőre ugyanannyi vagyok, mint a pozi teszt napján.

Első terhességemnél +2 kg-nál jártam ilyentájt, a végén 10kg-val voltam több a kezdősúlyomnál. Remélem most sem fogok többet hízni.

2018. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Igazából főként azért érdekel mert pár hete elkezdett viszeresedni a lábam és izgulok, hogy mennyi túlsúlyt bír ki. Túlsúlyosan estem teherbe (+ 5-6kg). A rosszullétek miatt 5 kg-ot fogytam. Most kb.-1 kg van a teherbeeséshez képest.
2018. márc. 13. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:
6 kilót híztam a végéig, 25 hetesen 3 kiló volt rajtam. 55 kilóval kezdtem
2018. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!